Autor Zpráva
fanky
Profil
že je nejhezčí? :-)))

Co na něj říkáte? http://www.fanky.cz/
Peca
Profil
Začínám být alergický na logo s ovocem. Dobrá, i se zeleninou, nebo co to je... Jak to souvisí s webem?
V IE na hlavní stránce ujíždí pravý sloupec až pod text.
Předpokládám, že text /---code php... měl být zpracován nějakým zvýrazňovačem syntaxe (že by nebyl nainstalovaný?).
Statický title.
Proč má kontakt samostatnou html stránku? Že by to RS2 nezvládl?
Horní menu zbytečně barevné. Pochopil bych to, kdyby jednotlivé sekce měly odpovídající barvy.
I přes tu červenou se to dá. I když vlastně není co moc hodnotit. Obsah vygenerovaný RS2 není nijak výrazně pozměněný.
Mistr
Profil
fanky
A jen tak mezi námi, jako hodně velkou prasárnu považuji Tvůj průlet hvězdnou dírou. Stránky se nejde zbavit jinak, než restartováním počítače.

Důrazně doporučuji kolegyním a kolegům, aby se na to nezkoušeli dívat!
xhelliosx
Profil
no blog se mi vcelku líbí, zeleninu zruš, ale ta černá díra není moc dobrej nápad, nemám rád používání ctr+alt+del :-)
Railbot
Profil
Mistr
To máš z toho, že musíš za každou cenu zkoušet cestovat černou dírou :-D
Miloš
Profil
Mistr
Důrazně doporučuji kolegyním a kolegům, aby se na to nezkoušeli dívat!
Proč? Opera mi u každého alertu nabídne „Zastavit provádění skriptů této stránky“. Netřeba cokoli restartovat, ani prohlížeč, natož počítač.
Mistr
Profil
Railbot
To máš z toho, že musíš za každou cenu zkoušet cestovat černou dírou :-D
Holt můj zvyk od mlada. Jakmile potkám černou díru, musím ji hned vyzkoušet.

Miloš
Opera mi u každého alertu nabídne „Zastavit provádění skriptů této stránky“.
To jsou výhody těch, co se na stránku dívají skrz Operu. Jenže MSIE je stále ještě nejrozšířenější a to vymoženost na ukončení takového skriptu, pokud vím, nemá.

Netřeba cokoli restartovat, ani prohlížeč, natož počítač.
Já jsem pak ten počítač nakonec také nerestartoval, protože jsem si vzpomněl na šikovnou kombinaci kláves Ctrl + Alt + Del a díky tomu jsem to ukončil.
fanky
Profil
to je dobrý, peskujete mě za černou díru a přitom si ji už tři lidi stáhli :-D
Petr Tichý
Profil
fanky
K tomu JS: No ale to neber jako nějaký úspěch ale jako skóre nas*aných uživatelů. (opravdu sem to tak musel říct)

Jinak bych dodal akorát, božééé rajčatáááá :). Není to špatné ale je tam viditelný přechod povrchu pod rajčaty a čistou bílou.

K té červené, dokázal bych si představit lepší barvu ale to je asi otázka vkusu.
RaDeoon
Profil *
omg ... další který si zvyšuje návštěvnost ???
fanky
Profil
RaDeoon dal jsem sem svůj blog, aby mi ho lidé kritizovali! svoji duchaplnou větu sis mohl odpustit!!!
tomikimot
Profil
RaDeon možná myslel ty google reklay. Mimo to imho jsou zbytečné.
Ty rajčato jsou teda povedený :), ale když už, nemuselo by břes ně být to šrafování. A vlevo je vidět přechod mezi obrázkem a pozadím.
Vpravo bych dal nějaký lepší hover a hlavně pro aktuální položku.
fanky
Profil
tomikimot reklamu tam má dneska kdekdo, ty rajčata a ten přechod mně taky trochu vadí, ale zkoušel jsem i klonovacím razítkem a pořád to nebylo ono, tak jsem to nechal takto, ten hover, podtržení mám rád, je to takové hezky staromódní :-)
tomikimot
Profil
fanky
Já měl na mysli zvýraznění aktuálního odkazu, jako máš třeba nahoře.
quinux
Profil
fanky
reklamu tam má dneska kdekdo
No právě. Spousta blogerů ji má v tom místě, kde ty a proto na jejich blogy nechodím (ač můžou mít zajímavý obsah).

Kde se ztratilo pravidlo, že to nejdůležitější má být na začátku stránky? Je vidět, že dnes se bloguje hlavně pro prachy a serióznost a kvalita blogerů, klesá.
Railbot
Profil
quinux
Ono je to přejde. To jen teď nedávno ta Ad-sense mánie. Jenže kdekdo už začíná připouštět, že to vynáší jen pár centů a nezaplatí to ani prd, protože na nějaké velké vydělávání je běžný blog málo a kor ty české, kde je kvalitního obsahu jako šafránu.
Sid
Profil *
Že by ta černá díra byl nějaký scriptík alá "StarTrek" :-) Budu si muset zapnout javu a vypnout TPF, abych si tu jízdu užil jako Mistr :-D
Miloš
Profil
Sid
Budu si muset zapnout javu a vypnout TPF, abych si tu jízdu užil jako Mistr :-D
Nevím sice, co je to tpf, ale k čemu ti bude zapnuta java? Myslíš tuhle, nebo – když mluvíš o jízdě – tuhle?
Sid
Profil *
Seš docela vtipálek Milouši :-) Chtěl sem říct, že mně ta černá díra nejede a vidím akorát...bílý nic. Podívej se do FF, co se dá vypnout java a javascripty (tak to mám). Pak ještě jedu na Tiny Personal Firewall (TPF).
Miloš
Profil
Sid (hodně OT)
1) milouše si prsím odpusť
2) Vím, žes javou myslel javascript; chtěl jsem tím naznačit, že jsou tyto jazyky zaměňovány asi tak, jako že si král dal na hlavu korunu padesát
3) A ještě k těm javascriptům – vypnout javascripty mi přijde stejně nepřirozené (ten plurál), ajko že má někdo domo devadesátosmičku (tedy v singuláru – to je jako že „slečna Womáčková má veliká prsa šestku“.
Sid
Profil *
Jsem čekal, že ta černá díra bude něco aspoň na způsob průletu hvězdokupou (spořič ve Win) a né jenom ta alert smyčka...

Miloš
Bod 3) Jseš moc detailista a chytáš za slova. Já zase nemám tolik překlepů jako ty :-)

Jo a mně Opera žádný "Zastavení scriptu nenabídne", takže jsem to musel klasicky zhodit přes taskmgr.
Mistr
Profil
Sid
Já zase nemám tolik překlepů jako ty :-)

A o něco níž: takže jsem to musel klasicky zhodit přes taskmgr.
Miloš zas má správnou češtinu, protože se píše shodit. Ale přeci se tady, pánové, nebudete (či nebudeme) chytat kvůli překlepům, pokud tyto nemají nějaký faktický význam.
Miloš
Profil
Sid
Jseš moc detailista a chytáš za slova.
Ale já předznačoval, že je můj příspěvek hodně OT.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0