Autor Zpráva
Venca V.
Profil *
Zdravím, trochu jsem vylepšil (na základě připomínek z téhle diskuze) web, který jsem dělal kamarádovi, prosím vás o názory (kód, vzhled...)

Změny, které jsem udělal:
1. Zvětšil jsem obrázky v menu, snad jsou teď dobře čitelné... Zároveň jsem upravil kód, aby byly stránky přístupné i bez obrázků, zkuste i to. U mě to tedy běhá v pohodě, ale jestli tam nemám nějakou chybu, na kterou jsem nepřišel...

2. Přidal jsem hover na menu.

3. Změnil jsem font.
{font-family:"Garamond CE", "Times New CE", "New York CE", "Times CE", Garamond, times, serif;}

otázka: je garamond defaultně nainstalovaný ve Woknech? (ze statistik vím, že na tyhle ani ostatní stránky, které dělám v podstatě jiný operační systém nezabloudí, tak mě zajímají jen ty Wokna...). A můžete doporučit font kromě základních jako Arial a Times, který používáte a víte o něm, že je bezpečné ho použít?

4. Místo formátování pomocí <br> jsem použil <ol>, příp. <ul>...

5. Upravil jsem patičku...

6. A měly by být validní :-))

Díky za Vaše připomínky... V.
anonym
Profil *
O kterou stranku se jedna?
Venca V.
Profil *
sorry, tady je
odkaz :-)
anonym
Profil *
Pozor na ten reklamni banner. Tusim, ze je to hned v uvodnich podminkach. Banner nesmi byt jen na strance, kde nic neni, krome VSTUPTE. Mohlo by se to brat jako poruseni podminek pro poskytnuti weboveho prostoru.
tomikimot
Profil
Já tam bohužel NIC nevidím, přestože v kódu něco je. Výběr textu myší se nekoná. Mám FF2. Fakt nevidím důvod.
edit: myslím obsah, layout a patička vidět je

A s tím banerem, to je důvod ke smazání!
Venca V.
Profil *
tomikimot Můžeš upřesnit NIC ??? Mě se to zobrazuje v pohodě... Že nejde výběr myší je divný, testoval jsem to v IE6, FF2.0, Opera 9.1 a všude jde text bez problémů označit... A vstupní stránku jsem radši odstranil, i když to tak má dost webů na wz, ovšem proč riskovat... Dík za upozornění.
Papa
Profil *
Ve Firefoxu, pri najeti na hlavni menu (ktere je mimochodem odsunuto uplne doleva) mizi nazvy odkazu.
V IE je to v poho.
Papa
Profil *
Sorry, pletu si strany, menu uteklo doprava :)
tomikimot
Profil
Venca V.
NIC = to co je mezi menu a výběrem designu = černá plocha. Jinak mám Firefox 2.0.0.1 bez rozšíření. Zkusil jsem IE6 (emulovaný pod wine) a tam je to v pohodě.

edit: ano na wz to tak má hodně stránek, o těch co to tak měly a byly smazány moc nevím, protože ehm .. byly smazány :-)
Venca V.
Profil *
Co teď? Dal jsem tam menu jako ve starší verzi... Divný, že menu někam uteklo, i když dam stránku zobrazit bez stylů, zobrazí se správně, neni nikterak pozicovaný... Fakt nevim...
Papa
Profil *
Supeeeeeer, uz mi to nikam neutíká :))
Venca V.
Profil *
tomikimot - netušíš, čím by to mohlo být??? případně jestli už to NIC nebylo nahrazeno obsahem stránek(trochu jsem se v tom povrtal)? S tím jsi mě docela vyděsil:-( FF mám tento:
Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; cs; rv:1.8.1.1) Gecko/20061204 Firefox/2.0.0.1 taktéž bez rozšíření, a představa, že se všem kromě mě ukáže v prohlížeči NIC je dost děsivá...
Venca V.
Profil *
Papa - dík, doufám že i ostatní budou mít pro mě dobré zprávy...
tomikimot
Profil
Arrrrr, smazal jsem kongiguráky a všechno je v pohodě, "nic" už není vidět. Nechápu tři dny zpět jsem instaloval. Takže se omlouvám, chyba byla na mojim přijímači.

Ke stránce. Chtělo by to víc odlišit obsah od ostatního, trochu to oddělit. V období NIČeho se mi to imho líbilo víc ;) Nečekal bych třeba nadpis větší a tak blízko menu. Vlastně všechen text by chtěl naformátovat, nenechávat ho v defaultním nastavení a trochu si s tím pohrát.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0