Autor Zpráva
Streamer
Profil
http://chill.sk

ahoj, viem ze aj to tu raz bolo ale teraz som to uz spustil naostro tak hodnotenie toho bude objektivnejsie... co by ste vylepsili?

zaroven ak mate chut pisat clanky zaregistrujte sa a pri kazdom vasom vydanom clanku mozete zobrazovat vlastnu reklamu.... je to portal web 2.0 takze kazdy ma moznost podielat sa na tvorbe obsahu... zaregistrujte sa a po prihlásení uvidíte dostupné témy.. pri každom publikovanom Vašom článku môžete zobrazovať svoj banner 468x60 pixelov... ;-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Streamera:
Můžu-li se vyjádřit k obsahu: Tohle jsi psal ty?
Moc nechápu, čím to je „web 2.0“. Ale fakt je, že to jsem zatím dost dobře nepochopil u žádné „web 2.0“ věci, takže asi bude porucha na mé straně.

Ke kódu mám obvyklé připomínky:
1) XHTML syntaxe nepatří do HTML.
2) Menu patří do <menu>.
3) Rozbalovací menu není přístupné, bez myši ani ránu.
Streamer
Profil
no nechcel som abz ste hodnotili obsah ale portal ako celok
quinux
Profil
Streamer
no nechcel som abz ste hodnotili obsah ale portal ako celok
Když ono se to přímo nabízí ;o)
V dnešnej dobe sa na validnosť kladú väčšie dôrazy ako za obdobia HTML4.01. S týmto štandardom sa ešte môžeme stretnúť pri weboch tvorených cez WYSIWYG editory ako napríklad Frontpage, Macromedia Dreamviewer atď
S HTML 4.01 se můžeš střetnout u webů vytvořený před pár týdny, ale i za pár měsíců. Nemusí být vytvořeny jen ve WYSIWYG editorech (jen tak mimochodem je to Adobe Dreamweaver a né "Macromedia Dreamviewer"), ale v jakémkoliv editoru a to jak začátečníky tak osobnostmi webdesignu.

Ale, abys neřek:
Levý slopuec s šedýmí boxíky a bílým písmem je naprosto nečitelný.
"Posledne vydané:" a "Najmenej čítané:" šedé písmo na bílem pozadí je nečitelné.
Odkazy v textu nejsou podtrhnuté (myslím titulku ten "hlavní blok" informací)
"Registrácia" a "Prihlásenie" nečitelné - divím se, že jsem si toho vůbec všim.

..a mohl bych pokračovat dále.
Tower
Profil
A to je co?

Teď nemyslím fakt, že se to v Opeře špatně vykresluje a tudíž některé jsou nečitelné, některé gramatické chyby (nepředpokládám, že se čeština tak moc od slovenštiny liší) a chaotičnost webu, opravdu se zajímám o to, co znamená "Web 2.0 portál o všetkom a pre všetkých"...?

Zatím mi to připadá jako další cihla do domu IT portálů, které si možná čtenáře najdou, ale jsou zbytečné, v lepším případě s cílem podobným průměrnému snu. Má ten projekt vůbec nějaký reálný sen, pardon cíl?

Velmi komická mi přijde ta nabídka reklamy za článek - nevím, zda se jedná o chybu, či nechápu účel, nicméně mi něco říká, že než ten obrázek dole je hodnotnější odkaz na autora nahoře. O promasírování čtenáře textovou reklamou vedle snad nemusí být ani řeč. Mně nějak uchází důvod, proč bych to měl dělat...

Navím ten název evokuje bulvár, není to vlastně taková forma bulváru? Bohužel když se k tomu přidá ještě nastíněná chaotičnost, vznikne docela vražedná kombinace. Radil bych se ji pokusit odstranit, začít můžete vytříbením sfér zájmu.
habendorf
Profil
čím to je „web 2.0“
Zrcadlícím se logem s nápisem 2.0 a "beta". To tvoří asi tak 90% "webdvanulovosti" všech "taky-web-2.0" stránek. :o)


Streamer: ahoj, viem ze aj to tu raz bolo

No bylo už to tady dokonce dvakrát. A hned poprvé jsem ti říkal, ať se koukneš na kulaté boxy vlevo v IE.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Streamera:
Odpovědět na otázku ohledně článku jsi mohl. Já bych tě přeci za to nekousl... pokud autorem nejsi.

Reaguji na habendorfa:
Zrcadlícím se logem s nápisem 2.0 a "beta".
Super, tak to už mám také web 2.0. Sice jen při vhodném refereru, ale když je to ta beta, tak to stačí.
Bubák
Profil
jen při vhodném refereru
w3.org ?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Bubáka:
Ne. Funguje to, přijdeš-li tam odtud. Pokud ti něco neblokuje hlavičku Referer.
Lidé obhospodařující w3.org zatím nenašli odvahu na mě odkázat :-)
tiso
Profil
Bubák tipujem - toto diskusné vlákno
habendorf
Profil
Chamurappi: Výborně. Už jen zakulatit rohy, dát tam nějaké tlačítko zvící velikosti pivního tácku (zneužít ikonku RSS?) a bude to téměř dokonalý. Jo a ještě prosím tagování a nějakej zbytečnej uploadek, ať je to hlavně komunitní :o)
Bubák
Profil
Už mi to funguje, při nějakých pokusech jsem zaklokoval v prohlížeči referer a pak jsem to zapoměl nastavit zpátky. Příště se napřed kouknu do nastavení, než se blbě zeptám :o)
BFG
Profil
Opravdu tam musí být ty šikmé proužky v těch vybarvených částech?
Anonymní
Profil *
Oprav si slovenčinu:
čítane -> čítané
posledne -> naposledy alebo posledné
Asi toho bude viac, no toto mi hneď udrelo do očí.
art4web
Profil
Naozaj to je dost chaoticke, neda sa v tom zorientovat, v opere rozhadzane, To písmo ( nieco ako Comic Sans ) je strasne.
HArold
Profil *
Nechcu ti ubirat sebeduvery ale na OS X je to rozhazene (prohlizec safari)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0