Autor Zpráva
Team Linkin
Profil *
Dobrý den tahle stránka je už celkem dlouho, ale ted mě napadlo že by jste jí mohly ohodnotit. Může být i tvrdá kritika. www.linkinpark.cz
DJ Miky
Profil
Hlavička a menu podle mě dost nepřehledné.

Ty všechny tečky a dvojtečky mi přijdou jako laciná ozdoba. V titulku stránky se přeci nepotřebuji dozvědět „ .: :. “.
Lexter
Profil
Graficky povedené, ale s přístuúpností je to mnohem horší. mám špatný zrak, jak furt čumím do monitoru a novinky a boční navigaci si musím označovat. Hover v horní navigaci taktéž nevýrazný.

Hodně tabulek (i když máš html doctype). <div style='align:center;text-align:center'> : tohle mrskni do externího souboru, nevím co to zde dělá, smrskni kód. taky mi tam ty tečky jako DJ Mikymu nesedí. jsou zbytečné.

http://www.linkinpark.cz/archiv_vyroky.php - reklama přesahuje přes výšku layoutu.

Hrubá chyba je neuvedení odkazu na index z podstran, není ani klikací logo. Pokud tam odkaz je, nevidím ho. další chyby by se našli. chce to hodně práce.
Team Linkin
Profil *
tohle tam je proto .: :. protože když to tam nebude tak nejde title nevim proč
Lexter
Profil
tohle tam je proto .: :. protože když to tam nebude tak nejde title nevim proč

Já tam title nemám ani tak. Mozilla nevím jak kde.

Uve´d odkaz na hlkavní stranu, úpřidej klikací logo, smrskni kód, začni používat css. Kdžy si vypnu obrázky, nevidím logo a navigace je už tuplem nečitelná. Obrázek si může´š zudělat sám. zajímavý nápad, mnohem horší provedení.
l007
Profil *
Team Linkin
Jako uživatelka nižšího rozlišení tam vidím jisté chyby. Máš rozházené menu, takže tuším, že jde zjevně o obrázek na pozadí předivovaný textem. To jsem dřív taky dělala, ale teď jsem našla způsob, že se to tak dělat nemusí.
Jinak - tmavý web - to je nějaká nová móda? Lepší jsou světlejší weby. Možná je to diskriminace tmavých webů, ale z mýho hlediska mi to připomíná .. vyzní to divně, ale pohřeb. A internet by měl být probarvený, ne tmavý. Nemám nic proti tmavým odstínům, ale černou ne - jako na text ano, ale jako pozadí, ne.
Jako nefanda Linkinů jsem neviděla, na kterou položku mám kliknout první. Možná by to chtělo mapu webu nebo tak něco, zlepšit orientaci na stránkách. Možná to dělá i ta černá barva, nevím. Taky mi vadí, že písmo v menu je menší než v obsahu. Jinak se dá.
Team Linkin
Profil *
černá barva je na webu protože sedí k té kapele linkin park, vždyt jsou nu-metalsité a budu tam dáváat třeba nákou žlutou nebo světle modrou či růžovou barvu ne? k této kapele se tyto barvy hodíte ale v těch kontrastech tedy máte ´pravdu
tomik{nymand}
Profil *
cau.
nejsem grafik ani koder,web se mi docela libi.Akorat v menu "jejich hudba"? To zni divne...ale mozna jen mne : )
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0