Autor Zpráva
Pavla
Profil *
http://kocianka.wz.cz
Lexter
Profil
Vypadá to jako web na třetí pokus kdy si tvůrce přečetl něco málo o tom, že odkazy musí být vidět a něco o kontrastu. ovšem pokud chceš kritiku, tak prosím.

nauč se CSS, vyhoď tabulky, Styly dej do externího souboru. zřa´d klikací logo a dkaz na hlavní stranu, nikde ho nevidím. vyhni se vystřeďování textu na střed. Poíval jsem se do zdrojáku menu. je děláno velmmi podivně, když už chceš mít rozklikávací a ne systémem podrubrik, tak klidně i JS - javaskript. Bylo by toho víc, ale tohle myslím pro začátek postačí, nechť mě doplní kolegové.
Pavla
Profil *
Bezva, díky.
Je to web na druhy pokus :) Prvni pokus je tam taky v odkazech jako rychlokurz anglictiny :)
Zkusim neco sehnat k tem CSS.
Menu jsem mela puvodne rozbalovaci, ale studenti s tim meli v nekterych prohlizecich problemy, ktere jeste neumim vyresit. Slo o to, ze kdyz se najelo na tridu, rozbalily se vsechny testy k dane tride, ale kdyz se clovek posunul v testech na uroven dalsi tridy, rozbalila se zase ta, takze se nedalo dostat na starsi testy puvodni tridy. Ale delalo to jen v nekterych prohlizecich, v IE to bylo dobre.
Pavla
Profil *
Odkaz na hlavni stranu? Ja tam mam nahore v menu odkaz na uvodni stranku. To nestaci?

S tim logem to je bezva napad, diky. Vyresim az prijedu dom :)
Casero
Profil
Pavla
Zkusim neco sehnat k tem CSS.
Stačí, když se podíváš tady na www.jakpsatweb.cz/css
Pavla
Profil *
Casero

jj, díky, uz jsem si to taky našla.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0