Autor Zpráva
Flip
Profil
prosím o kritiku návrhu ... díky za konstruktivní kritiku ;)
MZF
Profil
Webové stránky realitní kanceláře by měly především vypadat důvěryhodně. A tady si nejsem úplně jistý, jestli tomu tak skutečně je.

Trává na pozadí je zbytečná, font písma v menu příliš velký. V patičce je informace o svátku naprosto zbytečná.

Jinak je to neslané nemastné, bez nápadu. Doporučil bych projít CSS galerie a udělat decentnější design.
l007
Profil *
Realitní kancelář by měla žít. Tady si myslím je to jak se říká na mrtvém bodě. Oživ to, dej tomu barvy a ne černou.
Iškuda
Profil
Připadne mi to spíš jako stránka pro děti (ten hlemýžď), než jako stránky realitní kanceláře.
HArold
Profil *
HEHE co to je...... hele to pozadi uplne pryc...a melo by to byt trochu vic konzervativni :o) zacal bych znova...rrozhodne svetle barvy, co hledat inspiraci bud na css galeriich a nebo treba v referencich ceskych designeru??
Flip
Profil
MZF
Písmo v menu zmenším, informace o svátku je přání zákazníka, snažil jsem se mu to vymluvit, ale marně. Náš zákazník, náš pán!
l007
Barvy = Černá a oranžová byli zadány... neměl jsem na výběr, a myslím že je to dostatečně "živé"
Iškuda
hlemýžďe mají ve znaku... :(

zkusím udělat ještě jeden decentní návrh a uvidím, zda to bude "profesionálnější"
Iškuda
Profil
Flip
Tak v tom případě beru hlemýždě zpět :)
Petr Tichý
Profil
Nikdy bych si nenechal nic zprostředkovat od firmy s takovýmhle webem, nepůsobí to věrohodně ale spíše děcky.
tozi
Profil
tak toto mi pripada ako zbuchane v skicari, nic moc urobit odznova :(
Ok3y
Profil *
Pouze souhlasim. Stranky takove realitky bych ihned zavrel. Aktualne taky delam design pro realitku a nerikam ze muj je o dost lepsi ale rekl bych ze pusobi duveryhodneji.
viz http://www.emotion-design.cz/mayer/
scarab
Profil *
Tak místo té trávy dej oranžovou - možná to trochu pomůže ;)
Pod hlavičku by se hodilo nějaké oddělení - třeba border... ale to prosvítající pozadí mi nepřijde jako příliš šťastné.
Také bych to nahoře asi jinak uspořádal: Hlemýždě dal pod název firmy, aby bylo vidět, že se jedná o logo.
Baráček (pokud tam musí být) bych dal nad "realitní kancelář" napravo.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0