Autor Zpráva
Ok3y
Profil *
Prosím o názor na design http://www.emotion-design.cz/mayer/

Fotky sou tam bohuzel jake si klient pral stejne tak modra barva.
Nas puvodni navrh byl http://www.emotion-design.cz/navrhy/RKM_navrh1.jpg

Prosil bych jak o kritiku co byste udělali jinak co Vám vadí, tak i o kladne hodnoceni co se Vám tam třeba zrovna libí.

Dekuju
DJ Miky
Pod těmi panely obsahu by se hodilo dát nějakou podkladovou barvu (ne tu tmavě modrou, co je na celkovém pozadí) - připadá mi to, jak když se nedotáhly obrázky. Bílá nebo světle modrá by bohatě stačila.

Když už je nad hlavičkou náznam kontaktu, proč tam nedat celou adresu + telefon a případně e-mail?

Zkoušeli jste si to prohlédnout s vypnutými obrázky? Není při tom vidět menu a celkově je stránka špatně použitelná.

Ještě celkový dojem: Líbí se mi to a plní to svoji funkci, což je nejdůležitější.
Ok3y
Profil *
DJ : diky za postreh s tim vypnutim obrazku to hned vyresim nastavenim background color :) Jinak prave tu modrou si tam klient doslova vynutil :( Stejne tak je ten kontakt nad hlavickou vynuceny :(
tomikimot
Mě se to celkově líbí, jen technický detail: ve FF2 ti poslední slovo v "nebytové prostory, kanceláře" přetéká dolu.
Ok3y
Profil *
tomikimot: mam FF2.0.0.1 a nic mi to nedela, ale zkusim se na to podivat, testoval sem to ve FF1.6, FF2, Opere 9.10, IE6 SP1, IE6 SP2, IE7 a vsude se to zobrazuje naprosto stejne
scarab
Profil *
mě se to líbí... i s tou modrou barvou... nedokážu popsat proč, prostě to na mě příjemně působí... dobrá práce :)
Nox_lbc
tomikimot: mam FF2.0.0.1 a nic mi to nedela, ale zkusim se na to podivat, testoval sem to ve FF1.6, FF2, Opere 9.10, IE6 SP1, IE6 SP2, IE7 a vsude se to zobrazuje naprosto stejne

Při zvětšení písma o jedno CTRL+ ano ... to není problém vyřešit, že? ;)
Ok3y
Profil *
Nox_lbc : samozrejme ze neni :)
Ok3y
Profil *
47 prohlidnuti a 4 reakce ;) To je tezke napsat aspon je to dobre nebo je to hruza? ;)
quinux
Ok3y
Teda mě si víc líbí původní návrh.
Jinak u obou. Menu zarovnej doleva nebo doprava, když je na střed tak to vypadá nepřehledně.
Ok3y
Profil *
quinux : to ten puvodni je jeste spis takova uvodni skica ne moc propracovana ale co se da delat klient je nas pan takze je treba mu zpocatku trochu oponovat a podat mu nejake doporuceni ale kdyz vidis ze je to marny a sel by jinam tak mu tam udelas klidne ruzovy prasatko :-D
Ok3y
Kdyztak aspon staci napsat ktery se Vam vic zda :) Graficke citeni nebo aspon nazor snad ma kazdy ;)
l007
Profil *
Ok3y
V iečku máš při menším rozlišení dole v tom pravým sloupci část ukousnutou. Je tam bílej obdelník. Jinak v poho.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.