Autor Zpráva
Jirka M.
Profil *
Vím, že moje stránka není nejlepší, ale prosím o Vaše názory a rady. Děkuji
www.lucina.tym.cz
Ok3y
Profil
Moc neni cas tak jen ve skratce:

Design:
1)libí se mi to je jednoduche a prehledne jen nechapu tu caru v hlavicce s logem a ten erb mi prijde zapadly urcite by chtelo si s tim vic pohrat
2) obcas je moc tmave pozadi coz zhorsuje citelnost textu

Kod:
1) No DOCTYPE found! ;)
2) tabulkovy layout - no hruza :-P
3) pouzil bych externi styly nez je cpat do kazdy stranky
4) flashove menu bych predelal na textove
DJ Miky
Profil
„Stránky by měly fungovat bezchybně na prohlížeči IE 6 a vyšší. Vylaďování pro ostatní prohližeče bude probíhat postupně.“

To by chtělo, ve Firefoxu to vypadá dost jinak než v IE.

S vypnutými obrázky to je taky bída.
Railbot
Profil
1) No DOCTYPE found! ;)
To je jako chyba?


Stránky by měly fungovat bezchybně na prohlížeči IE 6 a vyšší. Vylaďování pro ostatní prohližeče bude probíhat postupně.
Poradím ti - kontroluj si web ve všech prohlížečích už od začátku a províděj to "vylaďování" postupně. Něco dát dohromady a pak v tom hledat chybu je někdy o nervy, určitě je to kolikrát mnohem víc práce než tu chybu řešit hned a přímo (než nejprve vůbec hledat její příčinu).
Jirka M.
Profil *
to DJ Miky

To že to ve firefoxu vypadá jinak to vím, ale nevím jak to opravit ?! Nejvíc mě mrzí ta indexová stránka, kde se ve firefoxu nějak divně posune dolů. Pokud mi někdo poradí, budu rád.
Mistr
Profil
Jirka M.
K předloženým stránkám mě napadají následující poznámky:
(1) Musí být flashové logo? A co jeho klikatelnost?
(2) Vyrazil bych zpravodajský přehled v pravém sloupečku. Pokud by tam byly zprávy z klubu, nic proti tomu, avšak stávající zprávy pocházejí z nějakého veřejně dostupného zdroje. A navíc se ani nejedná o fotbalové zprávy.
(3) Co to je za kalendář? Jsou v něm vyznačeny zápasy mužstva? Pokud ne, opět bych ho vyrazil.
(4) Oprav si SESTŘÍHANÉ VIDEO Z FUTSALU.
(5) Aktualita je velmi špatně čitelná. Navíc se za tečkou dělá mezera (u datumu).
(6) Vyhodil bych hudební vložku při vstupu na stránku.
(7) Menu ve stránce http://www.lucina.tym.cz/Futsal.html (napravo od fotografie) je naprosto nevýrazné. A nejenom tam.
(8) Odkaz Muži v patičce vede na neexistující stránku.
(9) Je vhodné psát názvy stránek malýmí písmeny a cesky.
(10) Oceňuji hru. Neodolal jsem a zahrál jsem si.
Jirka M.
Profil *
to Mistr:

Díky moc za kritiku, určitě stím něco udělám. Možná by jsi mi mohl vysvětlit proš se na stránce http://www.lucina.tym.cz/O_klubu.html zobrazuje polovina reklamní lišty? (pouze v IE.)

Díky
gyoja
Profil
Vypnul jsem si zásuvné moduly a stránka je rázem bez hlavičky a bez menu. Tohle není šťastné použití flashe.
Petr Tichý
Profil
Jirka M.

K tomu "vylaďování". Nejdříve stránky udělej tak aby fungovaly v nějakém moderním prohlížeči (opera, firefox, k-meleon, ...) a když budou napsané správně tak pak "pouze" ošetříš pár chybek podmíněným komentářem pro IE.
Railbot
Profil
a když budou napsané správně tak pak "pouze" ošetříš pár chybek podmíněným komentářem pro IE
Což není tak úplně pravda. IE, FF a Opera. Každý na jiném jádru. Když je něco "správně" nakódované tak to hned neznamená, že to automaticky bude všude bez problému a jen v tom ošklivém IE nějak blbě.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0