Autor Zpráva
Ivet
Profil
Prosím o kritiku grafického návrhu realitní kanceláře

Předem díky
Ivet
l007
Profil *
Ivet
Takže, zdá se mi to docela velký, mohlo by se to zmenšit, pro ty, kdo používají menší rozlišení
Jinak barvy byly zadány?
Railbot
Profil
Ivet
Můj dojem je takový, že se mi to zdá příliš přeplácané. Může za to asi ten dlouhý text v samotném obsahu, který je jen jako vata, jelikož nic zajímavého a nového neobsahuje. Takové povídaní by pan jednatel mohl zkrátit na 1/3 a webu by to jen prospělo. Aspoň by se tam vešlo i něco podstatné než jen tlahání o ničem.

Nahoře v liště slovo "pronájem" je příliš tmavé, špatěn čitelné. Opravdu tam musí být ten ozubený pivní tácek u "hot nabídky"? Nahoře v hlavičce u vyhledávání mi obrázek lupy nepřijde jako příliš výmluvný na to, aby každému došlo, že to zřejmě nebude jen dekorace, ale zároveň i tlačítko pro odeslání. Použitelnost v takovém případě nic moc.
509
Profil
to vyhladavanie v tej hlavicke to asi neni dva krat stastne riesenie... Osobne by som to supol pod hlavicku...
Catch
Profil
Me se to moc libi hezke barvy pekne libive. Jsem zvedav az to bude nakodovane jak to dopane :)
Mistr
Profil
Ivet
(1) V levém sloupečku si přidej za písmenka tel ještě tečku, neboť se jedná o zkratku.
(2) Opravdu je ten titul pana Radima Koliby B. B. A. Osobně jsem se s tím ještě nesetkal, tak se ptám, zda se nejedná o nějaký překlep.
(3) Příliš se mi nezamlouvá ta nabídka Prodej/Pronájem. Musím se ale přiznat, že nevím, co bych s tím udělal. O čitelnosti slůvka Pronájem tady již bylo psáno.
(4) Jak bude probíhat hledání v tom formuláři vpravo nahoře? Pravděpodobně klepnutím na lupičku. Já bych návštěvníky stránek ještě nějak instruoval. Například popiskem Vyhledej umístěným pod obrázkem lupy či pod zvětšovacím sklem.
(5) Dávám k úvaze, zda třeba nějak barevně neodlišovat pronájem a prodej. Jedno bude třeba v červených rámečcích nebo s červeným popisek, druhé zase třeba v modrém provedení.
(6) Též dávám k úvaze zařazení nějaké patičky.
(7) Některé položky ve formuláři vpravo nahoře jsou psány s velkým počátečním písmenem, jiné zase s malým. To je záměr?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0