Autor Zpráva
Jack Finger
Profil
Chtěl bych si nechat poradit, co se vám na mém webu líbí/nelíbí, co bych měl spravit a to jak po grafické stránce, tak i obsahové. Dík

odkaz: http://www.webdesign.dta3.com/home.html
Peťan =)
Profil *
no nic moc no..........treba to zeleny pismo v nadpise tam mlati do voci, menu nic moc, a ty listy v hlavicce co to je ????.........
Jack Finger
Profil
to Peťan =):

jakou barvu písma bys doporučoval?
menu asi udělám normální, ty tlačítka sem jen tak zjoušel, stejně mají jinou barvu na krajích než pozadí.
listy? to me tak napadlo...
Markétka
Profil
- menu mi přijde špatně čitelné
- hůře se čte i patkové pismo, zkus např. Arial
- ikonky validity jsou zbytečné (dokonce jsou větší než menu!!!)
- celkově ta kombinace oranžové a zelené mi přijde hodně nepřirozená (podle mě, se tenhle odstín barev k sobě zrovna moc nehodí)
- jinak bych zkusila trochu jinak nastylovat nadpisy a ty vodorovné čáry
- po obsahové stránce nevím, řekla bych, že je to dostačující (zrovna moc jsem si to nepročítala)
Kritik
Profil *
Božínky, dneska už chce každej "bastlit" web...asi čeká rychlý peníze. No budiš, chlubíš se, že umíš html, php a tvůj web je v tabulkách... Vyhoď ty stupidní ikonky w3c, nemáš tam místo nich nic jinýho dát ? Dál si přečti něco o kontrastu. Header je tak alá Wordart, jak použitej z MS clip gallery. Sorry, ale u tebe bych si opravdu nenechal udělat web. Né, že seš mladej, ale todle je hodně amatérský...
Jack Finger
Profil
header je v gimpu.
já neříkám, že jsem profík, proto jsem si tuhle stránku nechal zkritizovat. vím že co se týče designu, tak to není nejlepší, ale prostě bych rád věděl, co si o tom myslí ostatní.
Aldred
Profil
Ahoj,
Po strance uzivatelske:
1. To oranzovy pozadi je sileny,... i pres to ze jsem majitelem CRT monitoru se ztlumenym jasem, tak se nevydrzim na to divat dele jako pul minuty, chudaci ti co maji problemy s ocima. Zkus dat nejakou tmavejsi/mene zarivou.
-2.To logo take neni prilis povedene. Divna kombinace zelene s oranzovou. viz Marketka a ten nadpis vpravo dole v logu neni moc k precteni, zkus kontrastnejsi barvu. btw. nevim proc ale na prvni pohled se mi ty listy vyobrazili jako zaby :D
3. Menu. udelej jednodoche, tezxtove, bude lepe citelne, a nedavej tam ty ikonky od Microsoftu, za prve to nevypada dobre a za druhe je asi ani spravne nesmis pouzivat bez souhlasu
4. Ikonky "Valid" oddelej, i kdyz ocenuji validitu jak HTML tak i CSS, blahopreji
5. Server Dta3.com je server ...., eni moc k preteni, coz byl asi zamer, ale v tom pripade ma divnou pozici, spis nekam do paticky, ci jeste pod ni
5. Na zaver velka chyba, ktera bych rekl zastinuje vsechny ostatni,.. bohuzel jsem nepoznal ani na prvni, ani na druhy pohled ze se jedna o stranky nejake spolecnosti... typl bych to na osobni stranky nejakeho sikovnejsiho skolaka. Pokuid chcete nabizet sve sluzby, tak by to melo byt graficky uplne jine. Zkuste to predelat do nejakej dustojnejsi formy, staci zabrouzdat po strankach s podobnou tematikou a jiste pochopite "jak se to dela"

Po strance kodove:
1. Zkus oddelat ty tabulky
2. Zmena obrazku menu pri hoveru se da udelat lepsim zpusobem nez onmouseover
3. Proc mate externi stylopis, kdyz mate stejne nektere vlastnosti primo v HTML ? myslim ze nebude problem je dat do CSSka ;-)
4... mozna me jeste neco zavaznejsiho casem napadne..
Kritik
Profil *
Hele, já chápu, že se snažíš, ale než takovejhle web, tak rač žádnej. Stránka musí být přijemná (friendly), prostě vítat a né odrazovat... Kór, když bych chtěl webovou prezentaci svojí firmy. Vim, že se každej grafikem nerodí, je to těžký, ale tím spíš, když to chceš dělat profi za peníze.
Jack Finger
Profil
to Marketka, Petan =), Aldred:
dík moc, tohle sem potřeboval.


to Kritik:
už z přezdívky je poznat že rád kritizuješ ;o) ale mě to prospěje, taky dík moc, zkusím to designově předělat na trochu "dospěláčtější" formu.

to ostatní:
kritizujte pls dál, čím víc tím líp :o)
Ok3y
Profil
No uz se vidim jak svoje penize za web sveruju nejakymu Jackovi Fingrovi ;)
Krom toho ten web neni validni jsou tam nejaky chybky.
a grafika je fakt hruza to uz snad lepsi nejaka sablona z FP nez tohle.
Jack Finger
Profil
a myslíte že má smysl tam dávat počítadlo návštěv?
Lexter
Profil
a myslíte že má smysl tam dávat počítadlo návštěv?

ne
Railbot
Profil
Jack Finger
Pokud bys měl vysokou návštěvnost a chtěl vydělávat na reklamě, tak možná ano, jako pychologický efekt, jinak určitě ne.
Tomass
Profil *
stačí nás kontaktovat s potřebnými údajemi.
Jack Finger
Profil
to Tomass:

???
Tomass
Profil *
Jack Finger: To jsem zkopíroval. Je to atentát na češtinu.
Kromě toho:

- ty bílé okraje šipek v menu jsou záměr nebo chyba?
- barvy jsou tak špatné, že bych to líp snad vymyslel i já.
- <hr> vypadá hrozně, vždycky mi to připomene, jak jsem kdysi dráždil FP3
- v nabidka.html je text zbytečně vertikálně roztažený.
Jack Finger
Profil
to Tomass

To jsem zkopíroval. Je to atentát na češtinu.
aha.

ty bílé okraje šipek v menu jsou záměr nebo chyba?
záměr


barvy jsou tak špatné, že bych to líp snad vymyslel i já
souhlas, předělám až budu mít čas

<hr> vypadá hrozně, vždycky mi to připomene, jak jsem kdysi dráždil FP3
asi to nahradím nějakým obrázkem

v nabidka.html je text zbytečně vertikálně roztažený
spravim


dík moc
Jack Finger
Profil
už je to lepší??
http://www.webdesign.dta3.com/home.html
Petr Tichý
Profil
"může být validní syntax, podle toho, jestli na tom klient trvá"
- taky pěkný
Jack Finger
Profil
no zjistil jsem, že validita asi na moc věcí není, ale jestli někdo chce, ať má ne? ;o)
Petr Tichý
Profil
Řeknu ti jen to, že na to jdeš špatně. To se týče celého webu i obsahu.
Jack Finger
Profil
tzn???
Petr Tichý
Profil
Nikoho to nezaujme, nejdříve zkus nějaký světlejší a clean design. Poté se zamysli nad obsahem.
Jack Finger
Profil
jestli to nikoho nezaujme, to je věc každého, každému se líbí něco jiného... každopádně díky za nápad. :o) má někdo ještě nějakou další kritiku??
Jack Finger
Profil
nikdo tedy už nic nenapíše? :o(
Keilew
Profil
Moc smutné, tmavé, strohé, nezajímavé.... Zkus to rozveselit;-)
kost
Profil *
Učit se, učit se a zase učit se.
DJ Miky
Profil
Ta stránka by mě moc nezaujala a nepřesvědčila, abych si na ní měl objednat tvorbu webu.
Jack Finger
Profil
Keilew:
zkusím :o)

kost:
samozřejmě, to taky dělám :o)

DJ Miky:
proč? Neříkám že má, ale co je podle tebe špatně?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0