Autor Zpráva
japlavaren
po dlhej dobe som sa konečne dal na prerobenie mojej prver stránky,ktorú som nerobil pre seba. tak to prosím zhodnoťťe: www.mlmfriends.sk
/dictionary este nieje dokonceny/
tiso
Ten hover v menu je zbytočné robiť cez Javascript, dá sa to cez CSS...
Railbot
Moc animací a běžící text. A o čem že ten web je?
japlavaren
tiso - Ten hover v menu je zbytočné robiť cez Javascript, dá sa to cez CSS... nieje: kedže používam iframe, jediný spůsob ako meniť aktualne otvorenu položku v menu je JS -> keď som dal na položky css:hover, tam kde sa kliklo už hover nefungoval. preto toľko JS

Railbot - mal som obrázky a tie museli byť na stránke-tak som to dal do animácí a text do toho bežiaceho;
je to stránka jedného projektu zo základky...prakticky nemá žiaden iný význam.
tiso
japlavaren tak potom cez JS rob iba zvýraznenie aktívnej položky (onclick), hover nemusíš robiť cez JS, neviem čo Ti na tom nefungovalo. Nemal si náhodou definované vlastnosti pre a:visited?
japlavaren
schválne

IE: nejde
Firefox: nejde
Opera: nejde
Netscape: nejde
tiso
japlavaren IE6/FF1.5/O8.5/M1.7.5 ide...
Tomass
Profil *
Font v menu moc velký. Přes položky menu divná vodorovná čára. Pár chyb v angličtině.
japlavaren
tiso - tak neviem, nebudem sa hádať.

Tomass - ďakujem
japlavaren
ĎAKUJEM tisovy za vyriešenie - treba adresovať každému prvku CSS:hover zvlášť cez ID
tiso
Vyriešené - problém bol v kaskáde - odkaz má po kliknutí nastavené pozadie pomocou JS cez id, čo má vyššiu prioritu ako a:hover. Preto treba hover nastaviť i s id-čkom
japlavaren
moc to nepomohlo - keď dám každému prvku id a nadefinujem ho v css tak to v IE divne bliká...takže ostanem pri JS
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0