Autor Zpráva
Mars
Profil *
Můžete prosím sdělit svůj názor na tento web?

Díky


Odkaz zde: toto
DJ Miky
Profil
Je to takové moc nevýrazné.

Věta „Proč nás ?“ mi lehce připomíná Timyho příspěvek „Víte, jak naštvat typografa ?“ :-). (aneb před otazníkem se nedělá mezera)

E-mail v Kontaktech by mohl být klikací.

Jiný element než div a br neznáte? Co takhle sémantika?
Railbot
Profil
Mars
Do prádzných spanů dej alespoň pevnou mezeru.

Ohledně design si nemůžu pomoct, ale opět mi to připomíná váš web. Snad i nějaký minulý realizovaný. Lidově řečeno "na jedno brdo". Co zkusit příště nějakou změnu layoutu?
Tomass
Profil *
Pěkné nohy, pěkný kód, jen trošku podivné umístění nadpisu sránky pod obrázkem.Divné je na něm to odsazení zleva a díra pod menu.
Mistr
Profil
Mars
(1) Klikací logo bych udělal i z toho loga firmy nad menu. Lidé přeci jen klepou tam než na obrázek hezkých nohou.
(2) Horní dvojice obrázků ve stránce http://www.dlazby-obklady-chmel.cz/obkladacky.html je klikací, ale zase na druhou stranu má popisek psaný cesky. To spodní dvojice má již popisek psaný česky, jenže zase není klikací. A ta klikatelnost, resp. neklikatelnost není na první pohled vidět. Na tom bych ještě zapracoval.
(3) O mezeře před otazníkem tady již bylo psáno. Stejně tak o celkovém vzhledu. I mně to přijde poněkud mdlé, nevýrazné.
(4) Všiml jsem si, že nerad děláš za větami tečky, co? Například věta Po předchozí telefonické domluvě je možno navštívit náš obchod i po pracovní době a o víkendech ze stránky http://www.dlazby-obklady-chmel.cz/kontakt.html či věty Máte-li zájem, můžete navštívit naši fotogalerii a Máte-li nějaký dotaz, kontaktujte nás z titulní stránky http://www.dlazby-obklady-chmel.cz/index.html.
(5) Proč, když klepnu na odkaz kontaktujte ve stránce http://www.dlazby-obklady-chmel.cz/reference.html, se mi zobrazí titulek Kontakt Mars - webdesign? Ostatně tento titulek odkazu se mi zobrazí při každém ukázání na hypertextový odkaz Kontakt, ať je to v menu, patičce či v průběhu stránky.
Mars
Profil *
Děkuji za připomínky

Ty ohledně Designu, barev a rozmístění prvků jsem očekával - přání zákazníka - to jistě chápete.

Ostatní úlety jsou samozřejmě mou chybou a spěchem.

Změnil jsem také "podivné umístění nadpisu sránky pod obrázkem"

Ještě jednou díky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0