Autor Zpráva
Nogod
Profil *
Chtěl bych poprosit o názor na přepracované stránky hardcorové skupiny Fetus in Fetu. Kluky jsem konečně dokopal k tomu, aby si zaplatili vlastní doménu a teď mohu konečně zapracovat (a stále pracuji) na designu o který jim jde především. Ale taky na přehlednosti atd.
Původní stránky jsou zde.
fejtis
Profil *
Ten flash se m istrašně dlouho načítal. Jinak se mi design docela líbí
Railbot
Profil
Mně ne, je t osamý obrázek včetně menu. Po jejich vypnutí nepoužitelné.
Nogod
Profil *
A proč by si někdo vypínal obrázky? Každý má popisku alt...
Railbot
Profil
Nogod
A proč by si někdo vypínal obrázky?
Důvodů je spousta. Třeba jen proto, že se někomu chce. Chci tím říct, že menu řešené přes obrázky není šťasté řešení. Alt sice mají, to je chvályhodné, ale zkusil ses na to podívat? Na tom černém pozadí ty popisky nejsou vůbec vidět a jsou nahňácaný u sebe.
Nogod
Profil *
Třeba jen proto, že se někomu chce.[i][/i]
Pokud dělám stránky, kdy si ten, pro koho to dělám přeje, aby hlavně šlo o design a image skupiny a návštěvník si vypne obrázky, tak je moje práce a image skupiny k ničemu. Chápu vypínání obrázků, když se za prehistorie internetu chtělo zrychlit načítání stránek, ale teď...
Railbot
Profil
Nogod
Tak to jseš na velkém omylu.
Nogod
Profil *
Tak z jakého důvodu si někdo vypíná obrázky?
habendorf
Profil
Tak z jakého důvodu si někdo vypíná obrázky?

Třeba si je nevypíná. Třeba zapomněl v kolik začíná konzert a chce se mrknout z mobilu.
Navíc lidí na dial-upu nebo GPRS je pořád dost.
Nogod
Profil *
Ale pokud se z mobilu bude chtít podívat na datum koncertu, tak myslím nebudeme mít problém. Ale přece jenom je víc uživatelů, kteří prolétavají internet na PC a ty spíš zaujme zajímavý vzhled stránek, než klasické stránky, jako každé druhé. A hlavně pokud jde o někoho, kdo sází na image(v tomto případě hudební skupiny).
habendorf
Profil
Nogod: Ale přece jenom je víc uživatelů, kteří prolétavají internet na PC a ty spíš zaujme zajímavý vzhled stránek, než klasické stránky, jako každé druhé. A hlavně pokud jde o někoho, kdo sází na image(v tomto případě hudební skupiny).

Samozřejmě. Jde jen o to, aby bez obrázků byl web použitelný.
Nogod
Profil *
OK, tomu rozumím a snažím se o to :-)
Venca V.
Profil *
Vyskakovací okna rozhodně NE.
sicario
Profil
K tomu obrazkovemu menu: v pripade ze si chci zvetsit pismo webu mam u obrazku docela problem...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0