Autor Zpráva
jakubroz
Profil *
Zhodnotte mi tuto stránku....je narychlo dělaná(asi 1hod.)
moje 1. css
Tady
gyoja
Profil
Moje první CSS a v referencích máš web ve kterém používáš styly dost bohatě. Víš, co znamená slovo reference?

Místo About napiš O mě, když už máš jinak texty v češtině.

A ve zdrojáku si oprav své jméno. Přepsal se ti znak u příjmení - Jakub Ro�.
Miloš
Profil
<title>Untitled Document</title> – a to je co?
Chobot, Reference a Kontakt – dost nečitelné, neboli kontrast
Mistr
Profil
jakubroz
(1) Zkus si něco označit ve stránce, když si ji prohlížíš MSIE 6. Jak to jde?
(2) Proč nejsou referenční odkazy aktivní?
(3) Proč není mail aktivní?
(4) Nepíše se náhodou vše spíše s malými písmeny? Myslím ty URL adresy.
(5) A místo O mě, jak Ti tady radí kolega gyoja, napiš raděj O mně. Proč? Bude to správně i po stránce pravopisné.
(6) Popisky Ti nějak utíkají ze světlemodrých políček, kam asi logicky patří. Mezi námi, když se něco takového stane webdesignerovi... To je poněkud větší faux pax, nemyslíš?
Flip
Profil
pokud je to první css, tak pohoda, jen zkus tolik nepozicovat, tzn. nepouzivat u objektu vlastnosti left a top.
design jinak, nic moc... dival jsem se na reference a dost jsem se pobavil pri čtení tvé reference zaujala mě hned první věta v úvodu "Výtám vás"... a věty jako Na webových stránkých je dobré použít ňáký php ... myslíš, že jsi pobral už tolik zkušeností, abys dělal rozumy ;) Já bych si teda nedovolil dělat stránky o webdesignu a psát to tímto stylem.
Jinak zpátky k hodnocení: stránku bych rozhodně vycentroval (horizontálně) a zauvažoval bych o její pevné výšce)
Tomass
Profil *
Přes to všechno, co je uvedeno výše (a s čím souhlasím): pozadí je pěkné a ta pidistránka by se mně nebýt toho černého Timesu na pohled líbila.

html a pečlivost se dá naučit, grafické cítění ne. A pokud je ten obrázek tvůj, tak hurá.
quinux
Profil
Já bych to vycentroval i vertikálně, vzhledem k tomu, že je to takový malý neměnný boxík.
Chybí ti tam jakýkoliv odkaz (klikací logo) na úvodní stránku.
V about ti blbne kódování.
Obsahově pusté a jestli ti to má přinést nějaké zákazníky, tak s tím nepočítej.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0