Autor Zpráva
Jablon
Profil
Skusil jsem udělat webdesign a chci vědět jestli se vám líbí nebo co se dá zlepšit. NEŠETŘETE KRITIKOU !!

http://phpprojekt.wz.cz/web.JPG
Kost
Profil *
Chudé....
wimstr
Profil
#není z toho poznat o cem web je,
#Nezdají se mi ty texty jak jsou strýdave leva, prava......

je to dost prazdny ,bledy.... pouziti 2 vyraznejsich barev do menu a na odkazy...moc se mi to nezda, logo mi do toho nesedí
Jablon
Profil
Tenhle web se zabívá programováním a jeho účelem je informovat takže je zde kladen velký důraz na obsah a ne na grafickou stránku. Na logu ještě zapracuju je to jenom návrh.
woric18
Profil
programovaní čeho? logo? no nějak bych odělil každý příspěvek aspoň barevně šedi nebo co... a na programovaní se mi to zdá moc chudé. musíš si hold najit něco lepšího od zakladu je to zlý.

Lidy řikavam něco serioznost? Ja myslel že to je aby se cítýl zákazník v dobrých rukou. Nemam pravdu ?
Mistr
Profil
Jablon
(1) Ta zelená tam působí jako pěst na oko.
(2) Počeštil bych menu.
(3) Jak to bude s kontrastem toho šedivého písma na bílém pozadí?
Jablon
Profil
Mistr:>
Tu šedivou ještě trochu ztmavim a je tam protože jsou to trošku nezajímavé informace, jako například počet zobrazení, hodnocení a tak.
No to stou zelenou to asi změním ale asi jenom v té tabulce nalevo a ještě tu tabulku malinko zmenším, si myslím, žo to bude ok.
Dredie
Profil *
celkem standartni stranka co se layoutu tyce - graika velice jednoducha az primitivni, standartni rozvrzeni navigace atp.... rozhodne to neni stranka ze ktere bych padl na zadek, ale na druhou stranu neuskodi, jelikoz z hlediska ortodoxniho layoutu je v poradku. Nicmene webdesign neni jen o layoutu, takze neni zase az tak moc co hodnotiti. Z meho subjektivniho hlediska se mi stranka jako takova nelibi, jelikoz tohle se da videt na netu uz tak od roku 1999 (ne-li drive :)

D.
miniJOHN
Profil
no, chude no. Chtelo by to neco, co by o osvezilo;-)
Mistr
Profil
Jablon
je tam protože jsou to trošku nezajímavé informace, jako například počet zobrazení, hodnocení a tak
Já měl spíš na mysli tu šedou barvu písma u prvního odstavce ve stránce. U toho nad čarou, který nemá vedle sebe obrázek.
Jablon
Profil
miniJOHN:>
Přemýšlel jsem o flash animaci v logu ale vetšina uživatelů zase nemá nainstalovanej flash player.

Mistr:>
Asi tam dám černou - máš pravdu
Jablon
Profil
Po menších úpravách

http://phpprojekt.wz.cz/web2.JPG
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0