Autor Zpráva
Hanyz
Profil *
Tak konečně jsme dotvořili finální design, který se do 3 dnů nakóduje, dá se tam obsah( nebude ho málo ;-) ) a vy se do 2 týdnů můžete těšit na web. Text odkazu

Díky za názory na design - děláme to hlavně pro vás!
Acci
Profil
Našel jsem jenom pár chybiček a návrhů:
- hodně lidí nebude vědět, co se skrývá za anglickou zkratkou F&Q, bylo by lepší použít jiné pojmenování sekce
- před dvojtečkou se nepíše mezera

Jinak k designu: zdá se mi moc tuctový, v podstatě je na něm jediné, co je na něm zajímavé, je hlavička a patička.
Peca
Profil
No hlavička se zrcadlovým efektem taky není zrovna moc zajímavá...
A co to vlastně je to F&Q?
Railbot
Profil
F&Q mi také nic neříká, FAQ už jo...
wimstr
Profil
Mě se to docela líbí ale měl bych jednu drobnost

* menu je dost chaotické, je tam toho moc, lépe bych ho poslkládal. Třeba O filmu a Novinky bych umístil uplně nahoru a ne naopak
Hanyz
Profil *
Takže abych zodpověděl otázky FAQ neboli F&Q - je Frequent and Questions - Otázky a odpovědi
O filmu a Novinky => The Simpsons Movie - tímto se stránka nezabývá, je to jenom taková vložka, zabývá se seriálem, takže TSM tam má své místo
Peca
Profil
FAQ neboli F&Q - je Frequent and Questions
lol Frequent je otázky? :-))
wimstr
Profil
Ještě jsem si všiml, v menu máš nadpisi kategorii (Epizody, Multimedia atd...), nesedí mi kdyz je kus toho v EN a kus v CJ (The Simpsons Movie atd...)

O filmu a Novinky => The Simpsons Movie - tímto se stránka nezabývá, je to jenom taková vložka, zabývá se seriálem
Chceš mi říct, že O filmu se nezabívá seriálem Thje Simpsons??
Hanyz
Profil *
Tak sry

FAQ - často pokládané dotazy
chybu jsem opravil a & jsem přepsal na A
Nox_lbc
Profil
Anglicky tedy Frequently Asked Questions jen pro úplnost ... hlavička je naprosto grandiozní! a zbytek? Super!
honzaan
Profil *
Jo me se libi
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0