Autor Zpráva
pafkoo
Profil
čau, prosím ohodnoťte jak se vám líbí můj návrh na mé portfolio. díky moc

odkaz
HArold
Profil *
Zajimave ale neco tomu chybi:P takove nedodelane... ale co...me nic nenapda, snad se nekdo prida
pafkoo
Profil
HArold: nemyslíš třeba patičku? nebo spodek stránky? tam jsem to moc nedořešil, mělo by to být plnější a jestli myslíš celkově tak to taky nevím :-)
RPG
Profil
Zajímavě řešené, přesto zkus:
– Zvětšit hlavičku.
– Smazat „nacházíte se, blabla“, nahradit tuto informaci výstižnými nadpisy.
– Více odlišit samotné nadpisy od textu (zvětšit, odsadit…).
– Odstadit první řádek odstavců a „nalepit“ je více k sobě.
Ze samotného obrázku toho moc vyčíst nelze.
HArold
Profil *
udelej vetsi mezery mezi radky v textu, mozna bych udelal reference ne dole ale jakoby do druheho sloupce aby to nevypadalo tak chude...to oddeleni hlavicky mi nesedi, a ten barevnej prechod na pozadi bych udelal kratsi...
HArold
Profil *
jo a paticka mas pravdu,chtelo by ju nak oddelit od zbytku stranky
pafkoo
Profil
RPG: je jasné že z obrázku toho moc vyčíst nejde, mě jde spíš o design, třeba ta hlavička apod. , písmo dořeším a pozkouším v css. jak jsi myslel to s tím nacházíte se? moc jsem to nepochopil
RPG
Profil
„Nacházíte se: Pavel Gajdoš portfolio > úvod“
Dle mého tohle není potřebné; inteligentní člověk ví, kam leze.
miniJOHN
Profil
No jak sem ti psal uz na JNW, teda myslim. Tak jenom navigaci jsem dlouho hledal, jinak super
quinux
Profil
RPG
„Nacházíte se: Pavel Gajdoš portfolio > úvod“
Dle mého tohle není potřebné; inteligentní člověk ví, kam leze.

Divil by ses, jak někteří inteligentní lidé, jsou na webu zmatení. Na jednu stranu souhlasím, smazal bych to "Pavel Gajdoš portfolio", ale to "Nacházíte se" bych tam nechal. Každopádně i v současném stavu to nijak použitelnosti nepřekáží, jen jí to "vylepšuje" a pokud to pomůže jen jedinému člověku (a nikomu to neubilíží) tak je to v poho.

pafkoo
Na portfolio grafika bych očekával trochu víc odvážnější práci. Tohle mi příjde takové hodně jednoduché, spíše od člověka, který grafice moc nerozumí.
pafkoo
Profil
quinix: něco odvážnějšího? já jsem chtěl mít spíše decentnější portfolio, a taky jednoduché, nic zbytečně složitého, mě se složíté věci moc nelíbí, ale někdy to není na škodu. netvrdím o sobě že jsem nějaký mistr v grafice ale zase uplná lama nejsem.
quinux
Profil
pafkoo
Jo, v pohodě. Každý máme svůj názor. Jen jsem podotkl, že dle mě by grafik, měl být více odvážnější. ;)
RPG
Profil
quinux
Podle mne je mnohem lepším řešením vložit na stránku nadpis se stejným textem. Věc názoru.
pafkoo
Profil
RPG: tam nadpis bude, ale já to myslím tak že třeba budu mít

(úvod) > (moje práce) > název práce

to co je v závorce budou odkazy, drobečková navigace(myslím že se tomu tak říká)
RPG
Profil
pafkoo
To mi připadá u tak malých stránek zbytečné. U e-shopu by to smysl mělo. Ale proč ne, třeba to někdo použije. Jen odstraň to jméno, to je tam zbytečně.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0