Autor Zpráva
Aldred
Profil
Vcera tu byl ke zhodnoceni design teto stranky, dnes tu je jiz nakodovana podoba. Odkaz zde .
Snazil jsem se o co nejlepsi (semanticky) kod. Prosim zhodnotte vse kolem kodu (XHTML i CSS) a provedeni (pri vypnutych obrazcich stylech apd...), ale design ohodnotte v tomto threadu at se to sem neplete.
Vim, pri zvetsovani pisma to neni uplne koser, ale zkuste poradit jak to udelat.
Dekuji AldreD
tiso
Profil
<a href="index.html"><h1>LJT Smajlíci</h1></a> ?
Aldred
Profil
<a href="index.html"><h1>LJT Smajlíci</h1></a> ?
ou, to by se stavat nemelo, ale delal sem to ted narychlo po pulnoci a proste sem to prasknul pred to h1 ... uz je to opraveno...
Railbot
Profil
Na takové jednoduché stránce není co hodnotit. Ale přeci jen...

- nelíbí se mi, že první dva obrázky smajlíků (původní a odraz) jsou vložené jako img a ne jako pozadí v CSS. Mají jen dekorativní význam, ne?
- menu bych určitě udělal výraznější
Lexter
Profil
Odraz by jako pozadí být měl, ale smajlík nahoře by měl být klikací spolu s nadpisem. Já bych to hlavně udělal tak jak bylo na návrhu, tady jiné písmo, web pak dostal zcela jiný ráz. Dával jsem tam arial.....
Aldred
Profil
Lexter
- zkus hadat co tam je za pismo :) - Nadpis - Tahoma, zbytek Arial.... presne jak to bylo v navrhu
Railbot
- s tema obrazkama smajliku, - puvodne meli byt oba smajlici klikaci, takto teda bude jeden,... |EDIT|: Hotovo !
- Co se vyraznosti menu tyce, tak na prafickem navrhu je stejne nevyrazne (ba jeste mensi), nicmene kdyz pridam underline tak by to mohlo byt uz v poho.
|EDIT|: Hotovo !
Railbot
Profil
Aldred
Ten horní klikací smajlík by zasluhoval menší kompresi, je na něm dost znát a není to hezké.
Aldred
Profil
Railbot
Ten horní klikací smajlík by zasluhoval menší kompresi, je na něm dost znát a není to hezké.
Opraveno, ted by nemel mit zadnou kompresi zadnej smajl (jsou v png)
gyoja
Profil
Promiňte, že do toho rýpnu:
Včera dával grafický návrh tohoto webu k posouzení Lexter, no a dnes ho tu dává Aldred a říká, že ho sem včera dával on.
Navíc tu teď spolu Aldred a Lexter normálně komunikují.
Mám pochopení i pro schizofreniky.
Jen bych v tom měl rád jasno.
EDIT: Sorry, už to chápu. Bral jsem prášky a trošku mě to utlumilo. Lexter a Alred asi spolupracují.
Railbot
Profil
gyoja
Lexter (grafik), Aldred (kodér)...chápeme, že ano :)
tiso
Profil
gyoja nejasno si z toho robíš sám:
1. toto už nie je grafický návrh ale nakódovaný layout webu.
2. Aldred nikde nehovorí (ani nepíše) že včera ho dával on
Na vyjasnenie: Lexter robí grafické návrhy, Aldred kóduje pre Lexter-a
Aldred
Profil
tiso,Railbot
tak tak,.. dik za vysvetleni,...
Aldred
Profil
Pls. jeste nekdo ohledne kodu,.. jestli to mam semanticky plne spravne, nebo co pro priste zlepsit, totez i pro CSS. Dekuji
Railbot
Profil
Aldred
Už jsem ti to napsal. Není tam nic víc co hodnotit a pomalu ani, kde udělat chybu, takže už neplsuj, řečeno bylo již vše.
uoo
Profil *
[img][/img]
Mistr
Profil
uoo
[img][/img]
Taky bych řekl...
Lexter
Profil
Jéžiši, takové kostlivce vytahovat.......
Aldred
Profil
Lexter
no ze jo, ja se taky divil kdyz sem to tu uvidel, neco mi to pripominalo (btw. nechces s tim neco udelat, kdyz uz sem to delal ? )
2nd btw. nechces si me bvytahnout z ignorelistu ?? :D
Railbot
Profil
Aldred
Tohle neni chat pánové. Tak to tady zamkni a jde se dál.
Aldred
Profil
Railbot
jiste sefe
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0