Autor Zpráva
Bob Crane
Profil *
Zdravim, predelal jsem svuj fotoblog... hlavicku, pozadi a tak....

Co myslite???

http://fotoblog.own.cz

Diky, Bob.
J
Profil *
V menu nevidím možnost návrat na úvodní stránku.
Fotogalerie by mohly být průchozí.
Bob Crane
Profil *
Diky za nazor, ale nechapu, jaky navrat na hlavni stranku myslis..... Tady zadna hlavni stranka neni.... pokud myslis indexovou stranku, tak ta se nevyznacuje nicim, proc by se na ni melo dat dostat jinak nez pres menu....

Ale i tak dik za napad a tvuj nazor. Bob....
J
Profil *
úvodní stránka by se hodila - stručně na ní poinformovat, co návštěvník na tomto fotoblogu najde. třeba na jaká témata se zaměřujete a proč, atp.
Bob Crane
Profil *
Vim, kam mirite... popremyslim o tom.

A design vam vyhovuje??? Myslite, ze je dostacujici???

Jsem totiz jen amater, tak z toho asi moc vic nevytriskam.... :D

Diky, Bob.
Flip
Profil
pokud můžu, tyk vytknu ze strany webdesignera... obrazek napozadí zabírá 35kB ... není to moc ale mohl jsi to taky udelat jen okraj fotek... uricte to nebude tezke napozicovat...
Dále se mi nelíbí Gradient Cerne a Bile s kombinaci se zelenym pozadim... kdyz uz živý desing tak prosím bez černé a "šedé"
Mnohem více by se mi líbilo zpracování CSS MENU ... třeba s levým borderem ;) ale pokud jsi "amater" tak jsi udělal vcelku pěkný web 70% ;)
Tomass
Profil *
Mne se to libi. Jen myslim ze neni nutne zadavat u kazdeho td align="center", dal bych to do css.
Cernobily gradient plus zelena a zluta... napsany to zni o hodne hur nez jak to pak vypada.
Bob Crane
Profil *
Diky za kritiku....

Jsem opravdu jen amater.... udelal jsem vsehovsudy asi 8 webovych stranek, pro vlastni poteseni....

Jinak to pozadi jsem se snazil opravdu co nejvic optimalizovat..... S tim pozicovanim mas pravdu, to bych nezvladnul, tak proto to mam udelany takhle.....

Jinak s tim gradientem.... osobne se mi ta zelena zamlouva, je takova ziva.... a ten gradient... z cerny je tam z toho duvodu, protoze cerna se hodi temer ke kazde barve a svym zpusobem neurazi....

Tak diky za napady a nazory... Bob.
Bob Crane
Profil *
Tomass

diky za nazor.... jsem rad, ze se ti to vcelku zamlouva.....

a s tim td mas samozrejme pravdu.... dodelam to do css....

Diky, Bob...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0