Autor Zpráva
hroch11
Profil *
Tuning Web co na to rikate? teprve se ucim, tohle je zatim muj 2. web..
Co se tyka pozadi, kdyz ho dam aby mi zas sebou "repetoval" tak vysledny obrazek nevypada tak, jak by mel...pro tento pripad jsem ho vlozil na stranku "cely v kuse."
bertik
Profil
hezké ale mám pár připomínek
všechno je to hodně světlé
divné písmo menu
blbá reklama
blbá adresa
ale jinak myslím že je to hezké a přehledné
Flip
Profil
1) nepoužitelné, vypni si obrázky.... (zbytečně všechno řešíš obrázky (přečti si něco o přístupnosti)
2) velice světlá hlavička, tomu autu snad chybi z druhé strany kapota
3) zbytečně děláš menu obrázkama, tím úplně znepřístupníš svůj web (viz ad 1) )
4) až mi to skoro připomíná jednoho "lajka", který si udělal jeden velký obrázek, v whatyousee editoru udělal klikací mapy, napozicoval texty a myslel si, jak to parádně nepořešil...
Tomass
Profil *
jen bych dodal: objevý není úplně nej. A i]Už brzy se tu[/i] je natlačeno na okraj. Předpokládám že to tak nechceš nechat.
hroch11
Profil *
proc bych znempristupnil menu obrazkama? nevite kde najdu nejaky tema kde se resi tento problem a jak to delat zpravne? rikam jsem zacatecnik a teprve zbiram zkusenosti...
XQgint
Profil *
mě se to líbí, ale možná bych změnil menu (připadá mi dost širokýa taky bych dal náký "a" a "a:hower" ve stylech, to základní je hrozný, viz Created by:Hroch, to se změní ale snadno, jinak mě se to líbí :)
hroch11
Profil *
jj diky za vase zhodnoceni... jinak to menu a ostatni casem urcite zmenim. jeste bych se chtel opravit v mym poslednim prispevku, kde jsem zmotal prvni otazku:) a pripadne se omluvit za moje pravopisne chyby, cestina nepatri mezi me silne stranky...kdyby se nasel jeste nekdo kdo by muj web zhodnotil, budu jen a jen rad...
Tomass
Profil *
Ještě si oprav stíny na pravé straně. Na rozdíl od ostatních v nich máš chyby.
A o tom, že auto nemá obrysy, už tady někdo psal. Ten obrázek je mizernej.

A to menu, tam jde o to, že to nějak musí fungovat, i když si v prohlížeči vypneš obrázky. Když si je tady vypnu, tak vidím dvě věty a to je všechno.
hroch11
Profil *
Pred chvili jsem testoval jestli je kod v poradku a vyhodilo me to 2 chyby. prosim mrkne te se nekdo jeste na ten kod jestli vse sedi tak jak ma, popripade jak opravim zminene 2 chyby v kodu?? moc diky
hroch11
Profil *
muj problem je už vyresen..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0