Autor Zpráva
fanky
web pro studentku mediciny, ktery jsem delal, kritizujte hlavne kod prosim... ale i vzhled, cilem byla jednoduchost a snadna orientovatelnost

v ie6,7 Opere 9.10 a FF 2.0.0.1 jede bez problému i pro rozlišení 800x600 pixelů, na to byl kladen duraz, jelikoz je urcita pravdepodobnost, ze mezi mediky by se mohl nekdo takovy vyskytnout..

s divy nahore jsem si moc nevedel rady, proto si myslim, ze se to nebude zobrazovat ve vsech prohlizecich dobre :-( zatim nevim jak na to, budu pripadne upravovat za behu

dekuji za konstruktivni kritiku

http://medicka.kvalitne.cz/index.html
Dragokazov
Web se mi líbí. Vše se zobrazuje korektně - tak jak má; mám Firefox 2.0. Web je opravdu jednoduchý, jak píšete, že má být. Orientovatelnost je dobrá - hned najdu to, co chci :)
smajli
fanky
Můj laický názor.
Zkusil jsi roztáhnout stránky na plné rozlišení třeba 1024 a chvíli se na to dívat? Nepřipadá ti to takové neukončené? Kde začíná a kde končí? Zejména, když máš ten modrý pruh fluidní. Já bych tomu nějaké hranice dal.
Na každou stránku by se hodilo dát související title, v četně odkazu v hlavičce.
Flip
povedená práce ;)
přehledné jednoduché, možná bych jen zauvažoval nad umístěním MENU (předmětů) na levou stranu... (to je ale spíše jen můj vlastní názor, jsem zvyklejší na MENU v levo )
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0