Autor Zpráva
miniJOHN
Takze, zhotovil jsem svoje prvni PORTFOLIO a doufam ze budou reference rychle pribyvat.
Eddie
- tu fotku by som tam osobne nedaval.. ale je to len moj osobny nazor ...
quinux
miniJOHN
Souhlasím s Eddiem, ta fotka je tam spíš k smích (neber to osobně) ;o)
Když uvádíš obory činnosti, tak na konci nedávej tři tečky, ale uveď všechno co nabízíš.
Obtížnost, bych tam taky asi nedával.
Peca
Zkus to nakódovat a uvidíš, že je to nemožné. Na takové omalovánce toho není moc k hodnocení.
miniJOHN
Zkus to nakódovat a uvidíš, že je to nemožné. Na takové omalovánce toho není moc k hodnocení.

Co na tom neni nemozne?
miniJOHN
tu fotku by som tam osobne nedaval

Uz je pryc.

Když uvádíš obory činnosti, tak na konci nedávej tři tečky, ale uveď všechno co nabízíš.

Uz jsou pryc.
Peca
Co na tom neni nemozne?
Font?
Railbot
miniJOHN
Pověz mi, pro tebe jsou kodérské práce a (x)html + css dva obory?

Jinak promiň mi to, ale celé to působí spíše směšně. Je ti teprve 15, máš ještě hodně času na to udělat si portfolio. Raději vyčekej až do něj budeš mít co dát a budeš mít nějaké zkušenosti a vědomosti. Už jen dávat si do portfolia tvé portfolio je tak trošku hloupé.
miniJOHN
Peca

No pockej, jak to je vlastne s fontama? jsem o tom premyslel a pak jsem docel k zaveru ze kdyz to ulozim na server, tak ze to pujde. I jsem se takhle nekoho ptal a ten mi odpovedel totez...
Railbot
miniJOHN
Na stránce můžeš použít jen font, který bude mít i pokud možno kdokoli jiný. Nějaké uložení fontu na server je zcela mimo mísu, takhle to nefunguje.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0