Autor Zpráva
Terry.Forester
Profil *
Zdravím...Chtěl bych Vás poprosit o zhodnocení nového designu mého prvního blogu (i když ho už dělám déle) na lidech.cz - terry.forester.sblog.cz ...Snad budete shovívavější:D...(btw je to jenom zkušební, takže žádné články tam nejsou)
díky mockrát...
quinux
Profil
Terry.Forester
Celkově: hlavička velká, prázdná a nečitelná
Menu: extra málé písmo s extra tmavými barvami = nečitelné
Proč má střední box posuvník? Mám tak na stránce dva a s oběma musím hýbat. Připadá ti to jako dobře použitelné?
Tomass
Profil *
položky menu - malé tmavé písmo. Zachraňují to jen ta čísla, která to odsouvají do světlejších pozic :)
menu - obrázky, co jsou pod záhlavím skupin, se v opeře opakují.
novějších 1 článků - to není česky
všechno, co je na tím velkým titulním obrázkem, je zbytečné
pod Left-Flamingo pohyby: 1 np je něco jako pata, ale obsah vesele pokračuje.
jména postav na hlavní stránce - jestli jsou důležitá, tak by bylo potřeba napsat je textem, aby se dala hledat.
Terry.Forester
Profil *
díky moc za názory...

Na vině, proč se stránka zobrazuje špatně v Opeře, je onen posuvník (nenašel jsem způsob jak ho do Opery implementovat, aby byl vertikální a zobrazoval se jen v nutných případech), takže bez něho to dělá děsnej bordel...Jinak sem ho tam musel dát, lide.cz mi moc dobře neumožnujou dělat s tim jiný věci, vim, že je to nepohodlný, ale v IE a Mozille se zobrazuje jen když je potřebnej, tak se to snad skousnout dá:)...

To "novějších článků" jsem si nevymyslel já, ale autoři toho dementního systému, asi maj do češtiny dost daleko:/...(čísla to odsouvaj, to je možný, ale byl sem nucenej psát kategorie abecedně, na přeskáčku se jinak než očíslovaný těžko zobrazej - blogy lide.cz)

Díky za upozornění na ty postavy, už sem to chtěl udělat dávno v nákejch klikatelnejch ikonách na hlavní stránce...

No a ten zbytek se mi líbí, to je pak těžký mno:D :*...
Str4wberry
Profil
1) Ta patička je nějaká nedořešená - překrývá obsah

2) Je to nějaký rozhozený
3) Ty obrázkový nadpisy - přečti si toto http://wellstyled.com/css-replace-text-by-image.html

Hodnocení: 5/10
Terry.Forester
Profil *
Ty obrázkový nadpisy na lide.cz jinak nefachčej:/..ale ten posuvník sem opravil...Už se to v Opeře zobrazuje správně..
Lexter
Profil
Upříme řečeno jsem přkvapen, že na lide.cz jde něco takového s blogem provést, ale na druhou stranu je to průměr, možná horší.
Terry.Forester
Profil *
časem to snad bude lepší...Ted když s tim udělám cokoli co jste výše menovali stejně to pořád bude stát za prd...(možná horší)...ale i tak díky
arnir
Profil
Upříme řečeno jsem přkvapen, že na lide.cz jde něco takového s blogem provést, ale na druhou stranu je to průměr, možná horší.
presne
taky jsem nejdriv myslel ze to je norm. delanej web,
par chybek tam sice je, ale neni to prece stranka o designu
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0