« 1 2 »
Autor Zpráva
mates
Profil
Adresa webu: http://www.felcman.cz/socialistishe.gif (pozor je to
asi 700 Kb)

Tak jsem tu zase ale ted je to uplne neco odlisneho....prichazim asi s mym
doposud nejlepsim grafickým návrhem, posudte sami.
pafkoo
Profil
zajímavě zpracované, ale ten obličej a ta "hvězda" mi tam nesedí. přijde mi to špatně ořezané, ale třeba to tak má být a jen se mi to zdá. pozadí se mi moc nelíbí, nahoře ještě zapadá, ale dole, jak je text, se mi tam vůbec nelíbí.
Railbot
Profil
Luxusní, nejlepší...už sis to ohodnotil, tak co bys chtěl po nás.

Nápad a provedení dobré, i když mě osobně legitimace z doby protektorátu příliš pozitivně neoslovila. Ani fotografie Stalina v patičce, vůči které postrádám souvislost se zbytkem stránky.

Podle mě je to hromada velkých obrázků (dlouhé načítání), které ovšem jako webová stránka neohromí.
mates
Profil
Railbot: je to jen muj nazor a se pram na vas tak se neptek co chci po vas....je to grafickej navrh ve velkem rozliseni tak proto je to tak velke a jak by jsi chtel aby te to ohromilo?
Railbot
Profil
mates
Ja bych nijak nechtěl. To je špatně položená otázka. Já jen hodnotím a říkám svůj názor. Pokud se to bude ostatním víc líbit, tak nemáš co řešit.
Flip
Profil
zavání to socialismem a to ja ee :( takové portfolio si může udělat jenom volič rudé strany :D jinak pěkně ti jde práce v PS ;)
mates
Profil
ale ja nejsem komunista to neni volebni program ale recese...!!!

to Railbot: tvuj nazor beru. nema to nejakou souvislost je to proste takovej sber minuleho stoleti...
Railbot
Profil
mates
ale ja nejsem komunista to neni volebni program ale recese...!!!
Což stojí za úvahu. Lecjaký zákazník by mohl být určitě starší ročník a kdoví jak na něj zapůsobí portfolio ve stylu, který připomíná německé/sovětské (ruské) okupanty naší vlastni z minulého století. Někdo by si to mohl špatně vyložit. A dokážu si představit i člověka, který má z podobných "výzdob" husí kůži a nějaká recese je mu ukradená...z fleku by to považoval za propagaci nebo minimálně tvé sympatie vůči tomu všemu.
mates
Profil
a co pak kdybych si udelal web s faraonama to by se mohl taky nekdo naprdnout :-)

hodim tam jeste pasku s textem ktery bude rikat ze jsem proti vsem.....
J
Profil *
mates: Kupříkladu já jsem starší ročník. Na stránce zaměřené na recesi bych to brala, ale na stránce s vážně míněnou nabídkou nějakých služeb - to ani náhodou.
Railbot
Profil
mates
Ty mi asi nerozumíš a bereš to na lehkou váhu. U nás žádny faraon nevládl, u nás nikdo takový nemůže za smrt mnoha lidí a nikdo zdejší pod ním nežil. Za to pod nacisty a komunisty ano, to je trošku ožehavější téma, které by se někoho mohlo dotknout formou, jakou se prezentuješ.
Kost
Profil *
Já si myslím že je to dobrý. Náhodou je to originální. Já jsem třeba zažil totalitu a to dokonce i z té horší stránky. Nikde přeci nepíše komunistická či dokonce nacistická hesla.
Tomass
Profil *
Kdyby to byl web někoho, kdo tam bude prezentovat výplody svého rudého mozku, tak by to čistě formálně z pohledu webdesignu bylo asi v pořádku, jen bych byl hrubě proti těm 718kB a nenadchlo by mě těch 1417px na výšku.

Ale pokud je to stránka někoho, kdo se mi snaží nabídnout svou práci jako webdesignér, tak je to naprosto scestné.
Flip
Profil
nejde o nacistická hesla, originální to možná je, ale naprosto nevhodné pro prezentaci svých dovedností...
Glob
Profil *
Dost mě na tom štve že než se dostanu k nějakému textu (po kterém jdu hlavně - hledám přece informace), musím odskrolovat celou obrazovku!
mates
Profil
ale je tom prece portfolio, kde mam prezentovat sve zkusenosti a dovednosti. v dnesni dobe se cenni nevsednost a originalita.
Lexter
Profil
Mě se to bohužel vůbec nelíbí, internet se má procházet jednoduše a rychle, tady to tak rychlé nebude.

Fajn, beru, že je to portfolio webdesignera, aloe asi bych si u tebe nic neobjednal.

Myslí, že podobnou věc by s vhodným patternem a trochou brushování svedlo hodně lidí. Nápad je zajímavý, ovšem výsledek nic moc, skoro spíše nic než nic moc.
mates
Profil
proc myslis ze to nebude tak rychle, staci jen optimalizovat gif, toto je jen jeden velkej obrazek.

ja si ale mylsim ze nejdulezitejsi je originalita a provedeni a ne obtiznost grafickeho navrhu.

Hodně lidí by taky svedlo udelat obdélník logo a pridat pattern (takhle vypada vetsina www stranek), a design taky neni vsechno!
Railbot
Profil
a design taky neni vsechno!
Právě. Na tvém grafickém návrhu je samotný obsah o celou stránku níž, někdo se toho ani nemusí všimnout. A obsah/informace jsou to nejdůležitější. Znám škaredých webů, které jsou nejlepš ídíky obsahu...hafo...a pak znám velice pěkné weby s minimem zajímavých informací a na každý přijde jednou, pokochá se a už se nevrátí.
Plaváček
Profil
mates

Já osobně, a nezlob se na mě, postrádám vztah tvé profese webdesignera k masovému vrahovi v patičce webu. Pro nějaký retro web či raritní prezentaci typu Kompostu je to asi bezva nápad, ale jako portfolio webdesignerského řemeslníka je to celé postavené na hlavu. To už je lepší banán nebo pomeranč.

Je to prostě jenom poskládaná mozaika obrázků bez jakékoliv jednotící linky a myšlenky.

Nelíbí se mi to a věř mi, tudy cesta nevede.
mates
Profil
Railbot: kolikrat si prohlizis stranky webdesignovych studii?
Railbot
Profil
mates
Většinou víckrát pokud mě zaujmou a mohu tam nalázt nějaké užitečné informace nebo ukázky prací. Jsou i takové, z kterých odcházím hned po načtení stránky. To by byl tvůj případ. Podíval bych se, zavrtěl bych hlavou a šel o web dál.
mates
Profil
tebe nezaujme jako prvni grafický návrh? a kdyz vidis neco neobyvkleho co nevidis kazdy den, nepozastavis se a nepootocis koleckem o cele dva centimetry a by jsi se podival dal?
Plaváček
Profil
mates

Ne. Hledám informace, málokdy obrázky.
Vít Dlouhý
Profil
mates: Originalita je velmi důležitá. Zaujmout pozornost je dokonce nesmírně důležité, jenže pak funguje ještě něco jako pozitivní a negativní asociace a tvůj návrh budí spíše to druhé. Zaujmeš, ale ne pozitivně... je to tvůj cíl?
Railbot
Profil
mates
To víš, že zaujme. Ale taky jak který. Už jsem to psal. Téma tvého webu je krajně nevhodné a s tvou činností to nemá pranic společného. Navíc obsahu tam moc není, ke všemu je až dole, to design nevyváží.
mates
Profil
ano ty jsi profik, moji zakaznici a bezni uzivatele, take samozrejme prahnou po informacich ale neco je na tadytom zaujme aby se podivali dal. Dnes prodava obal, nebo se pletu?
Railbot
Profil
mates
moji zakaznici a bezni uzivatele, take samozrejme prahnou po informacich ale neco je na tadytom zaujme aby se podivali dal
Opravdu? Máš to podložené nějakým výzkumem/anketou nebo si to jen myslíš?

Dnes prodava obal, nebo se pletu?
Máš na mysli MF Dnes? Jistěže ne. Dnes jako v této době. To ano, ale obal není vše a jedné chvíle každý pod ten obal nahlédne a uvidí ten zbytek...
Vít Dlouhý
Profil
mates: Nepleteš, ale to je právě ten důvod, proč tento web fungovat nebude.
mates
Profil
Railbot: a co je na zbytku? - text

Vit: Mozna mas pravdu nechci to vyvracet ale Chci to zkusit...
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0