Autor Zpráva
jakubroz
Profil *
zhodnotte prosim stránku naší třídy Tady

dik moc
Pilda
Profil
První jsem chtěl napsat, že bych změnil písmo, ale došlo mi, že tohle vypadá víc jako písmo napsané křídou na tabuly, takže je to ok.
Doplnil bych ale ALTy u obrázků,
zkrátil trošku cesty k adresářům - tohle je extrém ../rw_common/themes/school/css/objects/eraser.css. Potom vyndat všechno cssko z elementů a dát do externího css souboru.
Str4wberry
Profil
1) zkus vypnout obrázky - nádherné pokoukání:)
2) je opravdu nutné načíta tolik (cca7) externích stylů?
3) nějak mi to připmíná předělanou šablonu /spekulace/

Hodnocení: 4/10
Aldred
Profil
Ahoj, tak nejak nevim, na jednu stranu pekny, ale na druhou stranu se mi zda ze davas k hodnoceni sablonu... (na 95%)

+ design je dle meho nazoru podareny, na stranku tridy se hodi, ale ma jednu strasnou nevyhodu v podobe datoveho objemu. cela stranka ma kolem pul MB a to se nepromiji, zkus nejakou rozumnou kompresi a snizis to minimalne na ctvrtinu
- pismo - nahrad tento font (Comic Sans) nejakym jinym, Comic je da se rict nejnevhodnejsi pismo na dnesni web
- neklikaci hlavicka
- kod - proc tolik souboru s CSSkem ? Dej to vse do jednoho. A proc mas presto nejake CSS udaje primo v kodu ???
- kod - nezda se ti trochu preDIVovano ?
- pri vypnutych obrazcich nepouzitelne (svetle sedy text na bilem pozadi)
Pokud je to tvoje prace (coz silne pochybuji) tak 5/10, pokud neni tak 1/10 za snahu udelat tride web

EDIT: Str4wberry
ja nez to napisu tak me predbehne lidi... :D
Tomass
Profil *
Je to jen šablona. Tvoje práce obnáší to, žes tam napsal asi 30 slov a přidal dva obrázky. Na tom není moc co hodnotit.
Za T.G.M patří ještě jedna tečka, pokud už to píšeš zkratkou.
Po stranách té rolety je špatně stín.
<title>Home</title>

Tolik css je tam proto, že autor šablony bůhvíproč vyrobil extra soubor pro každé id a "autor", řekněme spíš aplikátor, bude na jakpsatweb teprve zkoumat, jak css funguje.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0