Autor Zpráva
jakubroz
Profil *
prosím ohodnotte....je to web pro mexickou restauraci ve flashi.
tady
Greld
Profil
Hmm tak jako na obrázku toho nejde moc hodnotit.... ale rozhodně mě nepříznivě upoutal velký prázdný bílý prostor vedle toho jídla...
Railbot
Profil
Tak to je velice špatné. Chudé, bez nápadu... přidej do toho trochu života a pestrosti, o tom je i mexická kuchyně. Není tak strohá jako tento web.
Tomass
Profil *
Pod tortillou useknutý stín, vedle ní prázdný prostor.

Nahoře zbytečný a ke zbytku neladící titulek.

Kromě něj použité 3 fonty, jediný z nich, který nebude na obrázku, má trošku problém s kódováním.
jakubroz
Profil *
to že tam jsou bíle prostory je tím že tam ještě neni obsah....jenom obr!
Railbot
Profil
Obr? Já tam žádného obra nevidím.
jakubroz
Profil *
jake obr?????o nicem takovym sem nepsal!
je to pouze design bez textů sem psal-proto je to tam bílé když tam asi neni text ne??
Railbot
Profil
jakubroz

jake obr?????o nicem takovym sem nepsal!
jenom obr! To je co? To není obr? Ty správná čecha, takové obr...

když tam asi neni text ne??
Tak ne. A proč je tam tolik bílého místa u těch obr?
jakubroz
Profil *
dobře...,ale tak mi poradte co tam asi tak mam dát(do toho biliho místa)
Vít Dlouhý
Profil
jakubroz: Kontaktní informace, otevírací dobu... ?
jakubroz
Profil *
já vam celou dobu pišu, že je to jenom design bez textů a vy mi píšete že tam má bejt otevírací doba(ta tam samozřejmě bude...)
a všude bude text a ne to bile misto!
Railbot
Profil
jakubroz
Promiň, ale jsi natvrdlý?

Ptal jsi se, cituji ale tak mi poradte co tam asi tak mam dát(do toho biliho místa)
Vít Dlouhý ti slušně odpověděl Kontaktní informace, otevírací dobu... .
A teď ještě nadáváš, že to tam samzřejmě bude a jací jsme všichni nechápaví...tak buď se nauč vyjadřovat nebo si ujasni na co se vlastně chceš ptát.
Vít Dlouhý
Profil
jakubroz: Pokud všude bude text a ne bílé místo, tak proč se tedy ptáš, co do toho bílého místa dát? Jsem méně chápavý, tak promiň... :-)

Možná pomůže, když tam ty informace teď hned vložíš, opticky se to zaplní (můžeš tomu pomoct ještě ostylováním nadpisku apod.) a hned na to budeš koukat jinak.

U dalšího projektu ale zkus trochu jiný postup: Vezmi papír a tužku a zkus si načrtnout alespoň jednoduché rozvržení stránky, kterou chceš vytvořit, nedostaneš se pak do situace, že na stránce budou hluchá místa, jejichž zaplnění bude jakási znouzectnost.
Joker
Profil
já vam celou dobu pišu, že je to jenom design bez textů a vy mi píšete že tam má bejt otevírací doba(ta tam samozřejmě bude...)
Od toho jsou snad výplně "Lorem ipsum", aby se to dalo všude, kde budou texty. Ono pokrytí stránky textem má na výsledný vzhled docela velký vliv (řekl bych, že dokonce zásadní vliv) a máme si ty texty představovat nebo jak?

IMHO by bylo nejlepší udělat alespoň částečne funkční demonstraci s nějakými výplňovými texty, než obrázek.
jakubroz
Profil *
dobře.....
moc dik za kritiku(něco se přiučim)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0