Autor Zpráva
Catch
Profil
Tak jsem konecne dodelal dlouho pripravovanou stranku ktera je jakymsi rozcestnikem pro me projekty me refernece a td. Jak se vam muj novy web libi? http://www.pavelbuben.cz/
Railbot
Profil
Catch
Pěkný. Líbí se mi to. Snad jen ty dlaždice/drátěnka v pozadí na mě mají rušivý efekt. Pak obrázek "hvězda" by mohl být jako pozadí v CSS, jelikžo má jen dekorativní význam. Navíc teď mu jako img chybí alt.
Catch
Profil
Railbot: Diky moc jsem rad, ze se ti to libi :) Dratenka na pozadi ma tvorit dojem, ze casopis je vystaveny jako v trafice treba na nejakem stojanu vis? :) Hvezdicka je mimo jelikoz se bude treba dle prilezitosti menit :)
Flip
Profil
Pěkné, ale vytknul bych celkovou velikost, mám rozlišení 1280*1024 a je to fakt moc velké!
Catch
Profil
Flip: Dekuju :) Muzes mi rici co konkretne se ti zda velke? Sirka stranky nebo vyska stranky nebo velikost obrazku(web se dlouho nacita) ???
Flip
Profil
Šířka je v pořádku, jen mi to výškově příjde možná trošku velké, i ty texty, snesl bych menší font size ;) . Ješte se mi nelibí jeden takový detail... ta záře, by mohla nahoře končit v černé části a do "hlavičky" (červené části uz nezasahovat) tak to cítím Já ;) samozřejmě jen můj názor, přeji hezký den
Catch
Profil
Flip: No to je asi vec nazoru :) Kazdopadne dekuju za komenter :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0