Autor Zpráva
Skeleton
Profil *
Jaký Váš názor na stránku www.lostboys.wz.cz ? Případně i na to video,které je tma ke stažení? (pozn.: Lze přehrát jen s kodekem Xvid)
DZer
Profil
1- chybí doctype
2- rámový layou
3- grafika
4- když už budu tolerovat frame, tak jsou divně pospojovaný, jako kdyby si ucelený desing rozřezal na díly a ty pak nespojil
5- na stránce "O nás" jsou informace tvořeny obrázkem, což je podle mě nešikovné..
6- grafika
7- Microsoft FrontPage.... ááááá.... fuj
__ a- malá oblast pro samotný obsah stránky(to by šlo řešit zmenšenim nápisu "desing by....", to se většinou dělá jen tak decentně
__ b- nevalná kvalita obrázků, třeba na uvodní stránce je dost patrné slívání barev které používá formát jpg, nejlepší by bylo to uložit jako gif, jelikož moc barev tam nebude.
__ c- velké písmeno obrázkem se mi jevý taky jako zbytečnost
Skeleton
Profil *
Frame je normal udělán ve Frontu2000
DZer
Profil
Mno, když používáš Frontpage, to ti můžu poradit jediný, začni se učit psát kody ručně a nauč se CSS. Front page vážně hodnotit nebudu. Už to slovo mě a myslim že i ostatní děsí.
Joker
Profil
- This page uses frames, but your browser doesn't support them.
Viz http://www.jakpsatweb.cz/html/ramy.html#noframes
Poznámka: fakt tam nepište "Tato stránka používá rámy, ale váš prohlížeč je nepodporuje." Fakt to nedělejte, je to pakárna. Lepší je tam napsat "Tato stránka je o koních a kočkách." Ideálně tam napište samé, co je v meta description. Tenhle text z <noframes> se totiž vypisuje jako popisek ve vyhledávačích.

- Rámy obecně, raději bych je na webu nepoužíval, navíc na tohle rozložení stránky jsou rámy vcelku zbytečné

- Stránka je docela objemná a první načtení chvíli trvá... pak už je to lepší, pokud se načítá jen jeden rám.

- Mezi menu a textem stránky mám docela velký prázdný prostor. Vzhledem k tomu, že samotný text se nevejde a musí se scrollovat, mi to přijde neefektivní.
Skeleton
Profil *
A ještě takový dotez,koukali jste i na to video?
DZer
Profil
mno koukal sem na to... a jo de to... sem zvědavej co se stoho vyvrbí, už jsou natočený náký díly
Skeleton
Profil *
Dále se natáčel ,,Error" a dneska jsme měli projekci třetí klipu ,,Účastníci Ukaž se!" ... včera se točili ,,Bodlinky" ... z těchto jmenovaných se můžeš prozatím podívat jen na Error a to na www.ukazse.ocko.tv
DZer
Profil
jo skouknu to ...dík..
Skeleton
Profil *
Jinak akutálně to vypadá,že by pomalu byly hotový i ty ,,Bodlinky", už mám takovej hrubej sestřih
Skeleton
Profil *
Všeobecně by se postupem času měl vytvořit web,kde by byly ke stažení všechna videa,protože dělat ke každému klipu web je zbytečný a také nadlidský výkon
Skeleton
Profil *
Tuhle mi známý říkal něco o programu ,,Dreamweaver 8" -znáte to někdo ?
Morasino
Profil
Ten mám a doporučuji dobře se v tom upravují soubory PHP
Skeleton
Profil *
Ok,rozhodně asi lepší nž Frontpage ....lostboys jsem dělal v 2000,šílený
Skeleton
Profil *
Existuje na Dreamweaver nějaký návod, podobný tomu,který zde byl na Frontpage?
HeWeR
Profil
Někdy jsem udiven tím, jakým způsobem hodnotitelé přistupují k hodnocení.

Například DZer:
Myslíš si, že web by byl lepší, kdyby autor použil doctype? Myslíš si, že hláška Microsoft FrontPage.... ááááá.... fuj způsobí to, že autor začne psát v PSPadu přístupný a semantický kód?

Ale drobnosti (které jsou rychle řešitelné a opravdu by webu pomohly) nikdo z vás nezmíní:
například:
- neklikací logo
- nepoužívání nadpisů na stránce (absolutně vůbec nemám potuchu, kde se nacházím, protože titulek je stejný, odkaz v menu zvýrazněný není a titlek stránky taky chybí)
- moc malé řádkování textu, malý text, nepoužívání odstavců, relativně nevhodně použíté písmo, nezvýrazňování (-> nikdo to číst nebude)
Skeleton
Profil *
Myslíš písmo nadpisů nebo komplet text ?
HeWeR
Profil
Skeleton
Komplet - Times není dneska již zrovna ideální písmo a navíc se ani moc nehodí ke zbytku stánky.
Skeleton
Profil *
Já jsem vybíral fonty,jenže většinou to odpadne,tak že většina počítačů ten můj vybranej font nemá a zobrazí se jim to v klasickém stylu
Skeleton
Profil *
A pak se to musí kopat do gifů,což pokud tam mám třeba 500 fotek zabere ještě víc místa
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0