Autor Zpráva
jonweb
Profil
Zdravím,
rád bych se dověděl názor ostatních na níže uvedené stránky. Více než design (na grafiku moc nejsem...) by mě spíše zajímalo, jak se vám stránka zdá z hlediska použitelnosti, přehlednosti, přístupnosti, taky co říkáte na kód, SEO a v neposlední řadě by mě také zajímal názor na obsah webu - a to, jestli si myslíte, zda má cenu v něčem takovém pokračovat a jestlo to není "zbytečná" internetová stránky.

Odkaz: http://www.php.jonweb.cz/

Předem děkuji za kritiku.
DJ Miky
Profil
Ty ikonky vpravo nahoře nejsou téměř vidět - co takhle je zviditelnit?
jonweb
Profil
DJ Miky
Jsem mladý s dobrýma očima (musím zaklepat), tudíž se mi ikonky jeví jako dobře viditelné. Je ovšem pravda, že některým to může činit problémy. Lehce jsem ikonky zvýraznil, tak snad to bude již v pořádku.
Lexter
Profil
Mluví za lidi s nepříliš dobrý zrakem. Jaksi nepoznávám co je co. Zdá se mi to rozostřené. Já bych je dal ostré. Ničemu by to nevadilo.
Inpocasi
Profil
K těm položkám v "menu":
Guestbook (návštěvní kniha) - dejte možnost návštěvníkům vašich stránek zanechat vzkaz atd...

Hodil by se k nim nějaký obrázek charakterizujcí je... stránka je baravně nudná, chybí na ní nějaký obrázek (barvy)
DJ Miky
Profil
Zrak mám v pořádku, přesto je vidím opravdu špatně a co znamenají a kam směřují, se dozvím až z adresy ve stavovém řádku...

Nebyl by u seznamu skriptů lepší klikací nadpis, než celý odstavec? Navíc na první pohled se zdá, že je to jen prostý text bez odkazů.
Tomass
Profil *
Prosím o vyplnění URL internetové stránky, hodláte PHP skript instalovat.

Jako by tam něco chybělo. ale jinak pěkné a užitečné.
Vzkazník budu potřebovat, ale bohužel se stromečkovou strukturou, jinak bych tento bral.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0