Autor Zpráva
fanky
Profil
ahoj, začal jsem se poměrně nedávno zabývat grafikou webů a pak převedením do kódu, jednou bych chtěl poskytovat i tyto služby, myslíte, že to má cenu? že by si třeba v budoucnu někdo něco ode mě objednal?

samozřejmě, že vím, že návrhům chybí ještě šmrnc, ale pracuju na zdokonalování

co tedy myslíte? děkuji za každý názor

zde je moje galerie prvních návrhů: http://www.fanky.cz/galerie/
XQgint
Profil *
Mě teda připadají ty návrhy všechny hodně podobné, možná to dělá u všech to šedý pozadí...
btw, kde všichni berete tu větu začínající na "Lorem ipsum..." a co to vubec znamená? :)
fanky
Profil
XQgint
http://cs.wikipedia.org/wiki/Lorem_ipsum

a myslíš, že by si tedy v budoucnu někdo něco objednat mohl?
Lexter
Profil
a myslíš, že by si tedy v budoucnu někdo něco objednat mohl?

Jdeš na to trochu zhurta, ale proč ne :).

Děláš hezké, jednoduché návrhy. Mě se tedy líbí. Zační pracovat na maličkostech a pak už je to jen o čekání nebo o nabízení se.
Railbot
Profil
fanky
Už to tady zaznělo - ty návrhy jsou si velice podobné a postrádají detaily. Nevypadají zle, ale k modernímu designu mají daleko. Pochybuji, že by si u tebe někdo něco objednal. Ještě na té tvorbě hodně zapracuj. Dívej se po galeriích, jak vypadají moderní weby.
vošoust
Profil *
Naopak mě se to líbí. Připadá mi to moderní a hezký
fanky
Profil
Railbot

dik za reakci, jo mas asi pravdu, samozrejme, ze jeste nehodlam nic nabizet, ale tak do pul roku bych to chtel zkusit, snad se vypracuju
Railbot
Profil
fanky
Trocha talentu, grafické cítění a hodně inspirace...potom není větší problém nabízet něco na úrovni. Zní to jednoduše, ale každý na to nemá (naštěstí), i když hodně lidí postrádá soudnost a nabízí úplné "shity". Přeji mnoho úspěchů do budoucna a trpělivost ;)
fanky
Profil
Railbot

toho jsem si vědom, že lidé nejsou soudní, s těmito výtvory bych taky nic nenabízel, ale přesto jsem se zeptal, jestli by si někdo už třeba něco objednal...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0