Autor Zpráva
External
Profil
Dobrý den, co si předběžně myslíte o mé stránce o Jennifer Lopez
External
Profil
Pro bůh, to téma tady leží už dva dny a stále žádná odpověď...asi ten web stojí fakt za kulový (nebo je to anglicky a nikdo neví, co se tam píše)
Mistr
Profil
External
(1) Zařadil bych klikací logo.
(2) Je správně pod hlavičkou prostředního sloupce stránky http://www.jlo-heaven.com/edit.php?sekce=edit&l=en text tabulka reklamka?
(3) Co bude s fórem?
(4) V Microsoft Internet Exploreru 6 poněkud zlobí následující obrázek, ne?

Ten svislý modrý proužek v pozadí není souvislý...
(5) I mapa webu by ještě zasloužila dotvořit, co?
(6) Měl bych trochu obavy o kontrast šedého písma na bílém pozadí. Pro lidi s vadami zraku by to mohl být problém.
(7) Proč má stránka http://www.jlo-heaven.com/jennifer-lopez-albums v Microsoft Internet Exploreru zřetelně větší písmo než ostatní stránky?
External
Profil
(1) Snad časem tamo hodím div
(2) ano, místo toho textu tam bude adsense, který je v době testování zbytečný
(3) fórum až s vyšší návštěvností - teď by se nerozjelo
(4) podívám se na to
(5) mapa určitě bude už brzy :)
(6) lidí s takovým problémem je malý zlomek. asi takovou prioritu tomuto problému nyní budu věnovat
(7) aby lidi věděli, že se po kliknutí na nadpis někam dál dostanou, aby se na nadpis lépe trefili a nemuseli zbytečně zaměřovat.

Velice děkuji Mistře, keep on good job
Petr Tichý
Profil
External
fórum až s vyšší návštěvností - teď by se nerozjelo
Třeba právě fórum zvětší návštěvnost, trochu nelogický tah .) (lidé mají rádi, když mohou sami přispívat)
Mistr
Profil
External
Ohledně fóra se přikláním k názoru Petra Tichého. A kdybys měl pochyby, zda by se fórum rozjelo, co Ti brání provést sám tam udělat několik málo členů a přispět tam nějakými základními dotazy. Pro rozjezd...
habendorf
Profil
Vpravo nahoře je v IE jakýsi zmatek na pozadí.

Kód je poněkud DIVný.
External
Profil
Kód je velice DIVný, což však nic neubírá na jeho přehlednosti.
habendorf
Profil
Kód je velice DIVný, což však nic neubírá na jeho přehlednosti.

Tvůj názor, můj ne.
External
Profil
No, jelikož jsem ten kód vyvíjel, tak se v něm orientuji. Je ale pochopitelné, že pro někoho, kdo to vidí poprvé, to může být poněkud zmatené. Já si ale říkám: třeba 10 divů, než jedna tabulka :))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0