Autor Zpráva
oogi
Profil *
Prosím o zhodnocení stránky z grafického a celkového pohledu.
oogi
Profil *
Testpark.cz
wimstr
Profil
grafici je to "nic moc"

* Byl mírně upraven design a vše sladěno do zelené barvy. - No sladěné do zelené barvy se mi to moc nezdá
* Nehodí se mi tam hlavicka...... je rozmazaná a nezapadá mi do celku
* ten pruh na pozadí je tam proč??.......

Obsahově se mi to líbí....ale graficky spíš podprumer...
oogi
Profil *
wimstr
Já vím, ale vše jsem obětoval funkčnosti, uvažuji o redesignu, tak by ch chtěl znát názory lidí, zda se mi vyplatí tím trávit čas...

Další prosím....
oogi
Profil *
Udělal jsem výrazný redesign.
Ale nevim jestli jsem to s těma barvama nepřehnal....

Zkritizujte to...
oogi
Profil *
No tak !!! To je to bezchybny nebo co?
Plaváček
Profil
oogi

Bezchybné to není v žádném případě a vynucovat si pozornost inflací vykřičníků a přiblblým hýkáním typu "nebo co?" na kvalitním odborném fóru většinu ochotných lidí odradí. Odradilo i mě.

Zkus si vzpomenout na slušné vychování a pak se možná tvému webu podrobněji pověnuji.
Dredie
Profil *
oogi: zamerim se na grafiku - je dost slaba....

1. hlavicka: je sice pekne, ze hlavicka aspon ramcove koresponduje s nazvem webu, ale uz vubec ne s jeho obsahem a zamerenim. Samotne jeji provedeni je velmi spatne, vypada to jako bys to delal v paint brushi (je fakt ze v paint brushi se daji delat silene veci, ale to se musi delat trochu jinak). Dale byt tebou uvazuju o zvoleni mene kontrastnich barev, vzhledem k tomu strasnemu rozdilu je jak napis (pokus o logo), tak zbytek grafiky, velice "okousany" - anti-aliasing grafiky se ztraci a cele to vypada zubate a hodne spatne, mozna by se to dalo vyresit lehkym blur efektem... ale vzhledem k velmi nizke kvalite celeho obrazku je to asi jedno

2. zbytek: jiny graficky prvek jsem tam nenasel, takze se presunu na volbu barev.... nevim nevim ale fosforove zelena na me nepusobi nijak blahodarne.... kdyby aspon byla vyvazena a zkombinovana s doplnkovou barvou, ale tohle je opravdu nic moc. Po chvilce koukani mi oci zacaly protestovat (a to jsem zvykly koukat do monitoru 10-15 hodin denne) Gradienty jsou taky dost mimo, cele to slevaji do jednoho velkeho "niceho".

3. rozvrzeni: je standartni, celkem prehledne, coz je bonus, ale neprinasi nic noveho. Hlavne jsem zvedavy, jak to budes delat, az tech testu budes mit treba sto... das je vsechny pod sebe? To pak bude hodne prehledne. Dalsi vec, ktera se mi trosku nelibi, je ta, ze test se otevre cely najednou a ja pak musim scrollovat dolu jako divej. Dalsi vec ktera se mi ani trochu nelibi jsou top testy - ramecek, hvezdicky a podtrzeny text cele nalepene tak strasne na sebe, ze je to jednak lehce neprehledne, ale hlavne to nema zadny smysl (oddelovat kazdou polozku rameckem, kdyz tam mas jednak hvezdikcy a jednak i odkaz).


Celkove vzato nevim, jestli se da mluvit o grafickem provedeni celkove, jelikoz je to neco, co se da vytvorit tak asi za 3-4 minuty.

D.
oogi
Profil *
Dredie
Myslim ze za 4 minuty to fakt nestihnes. Je to takovej retro designovej pokus, koukam že to moc úspěšný není :)
Plaváček
Nebýt mého výkřiku, neotevřel by sis tuto stránku vůbec :)
Dredie
Profil *
oogi:

ok, mozna ne za 4, ale za 6 urcite ;)

btw.: co je na tom za retro... resp. za designovy pokus? Zkus tohle ukazat nejakemu grafikovi a tvrdit mu, ze je to pokus o retro a jeste k tomu designovy :D
oogi
Profil *
Změnil jsem barvy, tak se na to podívejte prosím znovu, zda je to lepší...

Pro Plaváčka : Omlouvám se za neprofesionální přístup a prosím o kritiku webu.
Mistr
Profil
oogi
V Microsoft Internet Exploreru 6 SP 2 se ve stránce http://www.testpark.cz/sudoku-online.php?sudoku=l1 ráměček z daty Toplistu skrývá pod patičku.
oogi
Profil *
Mistr
To je divné, mně se to zobrazuje správně...
Mistr
Profil
oogi
To je divné, mně se to zobrazuje správně...
Máš pravdu. A já už vím, k čemu dochází. Ten problém, o němž jsem se dříve zmínil, vzniká až ve chvíli, kdy vyplním sudoku a klepnu na tlačítko Zkontrolovat. Pak je skutečně patičkou překryta tabulka Toplistu.

Ostatně přesvědči se sám:
oogi
Profil *
Mistr
aha, tak to jo, hned to opravim...
oogi
Profil *
Upravil jsem většinu vytýkaných věcí.

Prosím o Vaše připomínky.
Web : Testpark.cz - online testy
WIMSTR
Profil *
už je to mnohem řivější, působý to mnohem příjemějš...

-akorát nevym, proc tam más reklamu od WZtka, kdyz máš placenej hosting :D


nemam moc co bych jiného vytkl, svému účelu to zjevně slouží
oogi
Profil *
WIMSTR
Reklama WZ je tam kvůli tomu že ten web byl nedávno přesunut z freehostingu a ted ho mám přesměrovaný.
oogi
Profil *
Prosím o další připomínky, potřebuju to doladit. Díky.
oogi
Profil
Zlepšena validace. Pište připomínky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0