Autor Zpráva
Hanz_knife
Profil *
cus kouknete na muj web www.skillonly.xf.cz
Roman Zdarek
Profil
Je to moc tmavý a nečitelný

písmo by mělo být bílé a pokud možno tak i větší
Roman Zdarek
Profil
kód je až zbytečně složitý
dedvseved
Profil *
Znáš ten vtip: Co slyší programátor, když jede vlakem? tr td tr td tr td ...
Nelíbí se mi hlavička ten panďulák je okousaný. Pak se mi nelíbí písmo, ale to už tu bylo...
Roman Zdarek
Profil
jo to písmo je opravdu nečitelný a o kódu ani nemluvě
Tomass
Profil *
- stránka se extrémně dlouho načítá, odhadem 20-30s. Kdyby za to mohlo něco, co mě zajímá, tak bych to bral, ale tipuju, že za to můžou hodiny a přehrávač muziky, což jsou věci, které mě ale vůbec nezajímají.
- kdybych ty hodiny a muziku odmyslel, tak tam zbydou bílá pole formuláře a pak už jen spousta malých skoročerných blech, které spousta návštěvníků bez Ctrl+kolečko prostě nepřečte.
- jako by jsi se chtěl, aby si mohl přidat zprávu je špatně, správně je [/b]jako by ses[/b], abys mohl přidat.
quinux
Profil
Tomass
stránka se extrémně dlouho načítá, odhadem 20-30s
IMHO to bude buď serverem nebo tvým připojením. Mi stránka najela rychle. ;o)

Hanz_knife
Už to všichni psali, takže jen potvrdím, že písmo se nedá číst. Je malé a tmavé (v kombinaci s tmavým pozadím)
Best Viewed 1280x1024 - nevím proč, když na 800x600 se ti to v poho vleze. Navíc takovéhle hlášky už dávno vyšly z mody.
Navíc, když je to český web pro české uživatele tak se vyhni zbytečným anglickým názvům.
Mistr
Profil
Hanz_knife
(1) Zařadil bych klikací logo.
(2) Pohrál bych si s menu - příliš titěrné.
(3) Písmo v hlavním sloupečku bych si dokázal představit kontrastnější vůči pozadí.
(4) Zapracoval bych první z Microsoftích tagů: http://www.jakpsatweb.cz/meta-tagy.html#dalsi
(5) Příliš nerozumím části levého sloupečku:
Nejžhavější témata
Spolupráce (2)
Výměna bannerů (0)
České Steam servery (0)
Non-steam servery... (0)

Co to je za nejžhavější témata s nulou?
(6) Jedna z položek ankety se správně píše Jen tak, ne? Nebo se mýlím?
(7) Upřímně, nejprve jsem název Tvého webu četl jako "silikony"...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0