Autor Zpráva
Ok3y
Profil
Akorát se dodělal tento návrh tak prosím o Vaše názory.

http://emotion-design.cz/navrhy/IB-navrh.jpg
habendorf
Profil
Hele neblbni, vyhoď to a dej sem jen link, OK?
Railbot
Profil
Pěkné, jednoduché, hezké barvy. Jenom teda dle mého je mapa stránek, drobečková navigace a odkazy k validnímu xhtml a css zbytečnosti, které by tam vůbec být nemusely.
habendorf
Profil
Ok3y: Bezva, takhle je to lepší (jen link).

K návrhu: Levý sloupec by zasloužil větší padding-right. Menu působí odfláknutým dojmem. Jinak celkem slušné. Jo a souhlas s
Railbotem ohledně odkazů na validátor. Co se týče drobků a mapy, záleží jak hodně to bude uvnitř členěné.
habendorf
Profil
Jo ještě bych zvětšil písmo, zvlášť když není zrovna dvakrát kontrastní.
Mistr
Profil
Ok3y
Menu bych osobně udělal výraznější.
Petr Tichý
Profil
Ok3y
(1) Pokud nebudou mít položky v menu ještě podsekce, je drobečková navigace zbytečnost. Navíc tam bije do očí a odvádí pozornost od čtení textu.
(2) Když jsme u toho textu, zvětšit kontrast a velikost fontu.
(3) Patička, jednoduhá, pěkná.
(4) Hlavička, geniální, nádherná. Pěkné logo, možná jen ta druhá část nadpisu "brotánek" je až příliš tučným fontem.
(5) U novinek bych ještě nějak slabě podtrhával nadpisy "Elektrárna počáply" atd.

PS: Myslím, že hodně dobře povedený design, který působí dobrým dojmem .)
art4web
Profil
Pekný design. Menu by som určite nedával výraznejšie, nechal by som ho tak ako je.
Čo by som ale zmenil je nadpis stranky O SPLEČNOSTI - do ľava.
Ok3y
Profil
Jak koukam tak se nazory ruzni :) na jinem foru mi zas odkazy XHTML CSS Valid schvalili takze kdyz neco upravim tak se pak zas nezavdecim nekomu :) Akorat co uprvim je ta drobeckova navigace hlubsi cleneni bude jen u Nabidky a Referenci takze to je asi zbytecny myslel sem ji tam jen z hlediska SEO ze by se tak na webu vytvorilo vice odkazu s relevantnimi klicovymi slovy
Railbot
Profil
Ok3y
Na takhle malém firemní webu je drobečková navigace zbytečnost, i mapa stránek, ale budiž.

Na jím fóru ti schvalili odkazy na validní xhtml a css, to je od nich hezké. Tak se podívej, koho asi tak zajímá nějaké validní xhtml a css? Normálního návštěvníka stránek, kterému je prezentace určená, určitě ne. Takový člověk anui neví co to je. A "lidé z oboru" určitě vědí kam šáhnout, aby tvoji stránku zvalidovali pokud o to budou stát. Proto jsou tyto odkazy zbytečné.
arnir
Profil
je to pekny web
konecne tady nekdo dela webdesign a opravdu to umi
Mistr
Profil
arnir
konecne tady nekdo dela webdesign a opravdu to umi
Myslíš, že kolegyně Ivet webdesign dělat neumí?
Railbot
Profil
Nebo snad já?!
arnir
Profil
ne
myslel jsem to tak ze dnes, a i na tomto foru
kazdej kdo umi zaklady html "dela webdesign" za penize
tak ze tento je peknej :)
nijak spatne jsem to nemyslel
woric18
Profil
Nebo snad já?!
Mysliš http://www.railbot.net/ :-)) To je moc poučná a obsahově zajímava stránka.
arnir
Profil
no prave...
nemuzu posoudit
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0