Autor Zpráva
Burma
Prosim o navrhy a zhodnoceni. http://www.stylo-bystrany.cz
Lexter
Přijdu na stránku a nevím kde jsem, chce to něco co stránku představí - logo. Celý design je moc jednoduchý, šedý nevýrazný a smutný. mě se to nelíbí.
Mistr
Burma
(1) První otázka, co mě napadne: Čemu se ta firma věnuje?
(2) Proč se hlavní plocha stránky různě zbarvuje (v závislosti na zvolené sekci)?
(3) Píšeme IČ, nikoliv IČO - viz http://www.stylo-bystrany.cz/kontakt.html
(4) Klepnu na fotografii výrobku. Objeví se nějaký komentář, co že to je? Neobjeví, nebo alespoň já ho nevidím. A když mám tu fotografii otevřenou, jak se dostanu zpět? Musím si opět vzpomenout, jak jsem se na tu stránku dostal (aha, klepnutím dole v patičce na slovo "Výrobky").
Petr Tichý
Určitě přidat pod logo výrazný nápis ve stylu: "Obrábění kovů na CNC stroji(ích)".
Design tmavý, nezajímavý.
Dredie
Profil *
Ja jsem si vsiml ze ty ruznobarevny ctverce podle sekce nejsou stejne velky, nektery jsou delsi nektery jsou kratsi a to se mi az tak moc nelibi :)

D.
tozi
no neviem mam rad simply design ale toto je az moc :),inak vsetko uz asi bolo spomenute :)
Tomass
Profil *
Stránka vypadá jako první místo v soutěži "Minimalismus ve webdesignu za každou cenu" :)

- minimalismus mám rád, ale tohle je podle mého trochu příliš.
- kromě toho jsem nepochopil to nefunkční ouško napravo dole. Jestli tam je jen pro efekt ("abych tomu webu dal trochu šťávu"), tak tudy bych asi nešel. Kromě toho pokud má mít mírně světlejší barvu než pozadí zobrazené stránky, tak v kontakt.html ta logika nesedí.
HeWeR
- Stránky odkazují samy na sebe.
- Není zvýrazněná aktuální položka v menu.
- Anchor odkazu vedoucí na stránku je odlišný od title a nadpisu sránky (Kontakty -> Kontakt).
- Opakující se <title> (asi nepozornost).
- Název stránky v <title> je až na konci.
- Neklikací logo (či cokoli, co vypadá jako logo)

To je porušení všech 6 nejhorších prohřežků použitelnosti :-)
Naštěstí stačí půl hodinky práce a je to opravené.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0