Autor Zpráva
BBoott
Profil *
Dobrý den,

http://www.stopstatnimaturite.ic.cz/

nejsem autorem tohoto webu, ale jelikož tuto diskusi navštěvuje spousta studentů zajímalo by mě co si myslíte o státních maturitách

já jsem jednoznačně proti státní maturitě
wer
Profil *
kdybych byl z prahy tak se přidám
Nox_lbc
Mě je to upřímně šumafuk, páč maturuju letos ... leda, že by se mi to krutě nepovedlo ;)
Petr Tichý
Takovýto projekt by si zasloužil lepší design a web. Je to dobrý nápad, realizace trochu pokulhává.

Dokážu si představit doménu stopSM.cz, barevný design s krásnou fotkou v hlavičce, denně tisíce návštěv, diskuzní fórum, internetová petice atd. ...
Peca
Naším cílem jest posunout termín spuštění státních maturit. Na střední školy jsme nastupovali s tím, že maturovat se bude klasicky... Takže pokusnými králíky mají být ti o rok níž?
Nechápu, proč protestují zrovna studenti gymnázia. Ti by snad měli udělat státní maturitu úplně bez problémů. Pochopil bych to na průmyslovce...
Btw. státní maturita měla být už dávno za nás...
Joska
protože navíc budou muset dělat ještě maturitu školní a musí udělat obě...
ale to trochu odbočuje od tématu, ne?
Peca
ale to trochu odbočuje od tématu, ne? Proč? Otázka snad zněla, co si myslíme o státních maturitách. Jinak toto téma porušuje pravidla, protože není autorem webu.
quinux
Naším cílem jest posunout termín spuštění státních maturit. Na střední školy jsme nastupovali s tím, že maturovat se bude klasicky
Zajímalo by mě, kdyby se nematurovalo klasicky tak by šli místo do školy k lopatě? ;o)
Railbot
Zajímalo by mě, kdyby se nematurovalo klasicky tak by šli místo do školy k lopatě? ;o)
Hehe :)

No co...ještě že mam už nějakej ten pátek po matuře :p

Já bych to tady zamknul, je to OT a ještě porušení pravidel hned od prvního postu.
DoubleThink
Profil *
So bee it...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.