Autor Zpráva
Markétka
Profil
zkritizujte, prosím, návrh na design jednoduchého blogu www.tacmudka.cz/blog.jpg
díky M.
Railbot
Profil
Není to špatné, leč kdyby to bylo širší, tak by to bylo ještě o chlup lepší. Snad i písmo by mohlo být o trochu větší. Textům by slušela i větší line-height, tedy vyšší řadky, bude to pak lépe čitelné, přehledné a hezčí.
Markétka
Profil
Railbot
Tak ten chlup mě opravdu těší, protože při kódování se to udělá určitě o něco širší... =o)

A co hlavička? Není to celé takové moc prázdné? co třeba www.tacmudka.cz/blog_pero.jpg
Railbot
Profil
Markétka
Za mě říkám ok. Mám rád jednoduchou, svěží grafiku. Toto je minimálně jednoduché, což je v případě blogu určitě v pořádku, není potřeba tam cpát sto přechodů. Možná bych dal ten text v hlavičce výš. Přijde mi naplácnutý moc dolu.

EDIT: jo, to pero tam docela sedí, může být.
simonek
Profil
na pozadi te tve hlavick by mohl byt nejaky prechoddo bile k okraji a nebo to stejne jako je dolu do menu tak ze by to bylo zrdcadlove. nebo bu mohlo to pozadi jak mas pod menu jit odzhora stranky a ve prostred bu bylo bile misto akorat na text!

menu by mohlo byt vyresene trochu vice barevne, aby se odlisilo od obsahu a nepletlo oci. a paticka taky.!

jinak te to dost hezky! :)
Markétka
Profil
Railbot a simonek

tak jsem to zvedla trochu výš a opravdu to vypadá líp. Vidím to na konečnou verzi (s perem).

Díky vám za názory
Petr Tichý
Profil
Chápu smysl toho, že pero se dotýká toho posledního písmena, dobře tak, že to má značit, že se právě dopsalo? (to písmeno)

Zřejmě ano, ale IMHO posunul bych ho dál .) Sic stratíš tím tento efekt, ale bude to vyváženější.
Markétka
Profil
Petr Tichý
tak tam jde o to, že to slovo není dopsané a podle mě by normálně člověk v psaní pokračoval aniž by pero "zvedal" (či posunoval)... nebo jsme se nepochopili?
Petr Tichý
Profil
Markétka
Před tím jsem měl otevřenou starou verzi a v nové jsem si nevšiml, že slovo "nesmysly" není dopsáno.
V tom případě bych ho dopsal a pero vzdálil, ale pouze můj názor a je to detail .)
YoSarin
Profil
No, já jsem sice grafický antitalent (respektive jsem talentovaný antigrafik ;) ), ale přesto (nebo spíš právě proto) se mi nelíbí písmo použité v hlvičce - konkrétně to psací - je to na mne takové nějaké moc kostrbaté.
Zkus nechat ten text dopsaný, pero vertikálně "ozrcadlit" a umístit ho tak, aby dělalo takový jakoby oblouk nad těmi "nesmysly". A to písmo zkus trochu zjemnit, nebo změkčit...
Yo'Sarin
Markétka
Profil
YoSarin
už jsem z toho celkem nešťastná... tady je ta tvá verze www.tacmudka.cz/blog_pero_brko2_otoceno.jpg, která se mi zdá asi nejlepší... i když na to zírám celý den

+ co to brko dole? =o) patička zarovnaná na střed www.tacmudka.cz/blog_pero_brko.jpg a nebo je do prava viz. první odkaz
Markétka
Profil
All
tak děkuji všem, toto téma zamykám... Finální verze je tahle: www.tacmudka.cz/blog_pero_otoceno.jpg

Po nakódování to sem ještě asi hodím. Přece jenom funkční se hodnotí líp. Díky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0