Autor Zpráva
frances
Profil *
Dobry den rad bych kritiku sveho grafickeho navrhu. Diky
Templat
tiso
Profil
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=38 11

1) e) poslední důležitý bod před vložením – vkládejte pouze hotové stránky! Šablony a screenshoty budoucích webů bez obsahu a s grafikou, kterou tvoří dva různobarevné obdélníky, nelze hodnotit (budou smazány)
Railbot
Profil
tiso
Nebuď puritán. Grafické návrhy se tu vkládají pomalu už dnes a denně, nikomu to nevadí.
zimmi
Profil
frances: Říkám to kdekomu, internet a webové stránky nejsou omalovánky. Tohle na mě jako omalovánky působí.
HArold
Profil *
Frances: nenech se .. je to dobre
Petr Tichý
Profil
Mě se to líbí, na blog řekl bych ideální. Jinde nepoužitelné.
frances
Profil *
2tiso - nesouhlasim s tebou bud nemas naprosto graficke citeni ze nerozeznas 2 ruznobarevne obdelniky a kvalitne odvedeny kompletni graficky navrh, nebo nevim
2Railbot taky myslim ze nejsem sam kdo sem dava graficke navrhy
2zimmi - je to asi jiny styl nez na ktery si zvykly, snazil jsem se o trosku jine pojeti nez 90 procent vsech blogu.
2Harold neboj nenecham se a dik
2Petr Tichy diky, jinak nez weblog to mysleno neni.
tiso
Profil
frances - vkládejte pouze hotové stránky
frances
Profil *
Dobre takze chces rict ze jako webdesigner mam na kritiku grafickeho navrhu na tomto serveru zapomenout jo? A vsichni ostatni take...
Flip
Profil
Vůbec! neřeš lidi jako TISO ... patří mezi velice "důležité" lidi.... připomíná mi to dneska ráno cestu autobusem, kdy byl total narvaný bus, a holka co stála u řidiče chtěla vystoupit a řidič ji řekl, že ji prostě předem nepustí a že ať jde pěkně zadem.... a tak se chudák holka musela nelogicky prodírat až na druho stranu autobusu...
Návrh je moc pěkný... jak řekl Petr Tichý! Pěkné nepřeplácané ;)
Kdyby tady na diskuzi lidi nedavali k posouzeni jen navrhy, ubylo by zhruba 40-50% projektů k hodncení...
Railbot
Profil
frances
Kašli na to. Dříve se to nemohlo, teď už ano...vesměs. Toleruje se to. Alespoň mně to nevadí. Jde jen o to, aby tady za nějaký čas každý nedával ke zhodnocení prvních pár obdelníčků co si namaloval a vydává to za grafický návrh k hodnocení. Už nakódované stránky tohle vyfiltrují, člověk si s tím musí dát víc práce a nedává sem potom každou blbost.
frances
Profil *
Diky za komentiky. Jeste nekdo ma nejaky napad nebo pripominku?
Joska
Profil
dal bych světlejší pozadí za textem pro lepší čitelnost, ta červená v patičce je na mě moc agresivní a ubírá soustředění na hlavní text, jinak jako blog-design pěkné
frances
Profil *
Diky Za pripominky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0