Autor Zpráva
Premek Podlaha
Profil
Ohodnoťte mi pls vzhled webu. Link zde. Nevite proc se mi stranky zobrazujou dobre v IE ale ve FF mi nadpis z hlavicky spadne dolu? dik...
none
Profil
Podle toho vstupusem si myslel ze to bude dobrý web jenze je to hruza hruzoucí.Tohle ze sou webdesignerske stránky tak to bych chtel videt kdo si uvas nechá udelat prezentaci.
Premek Podlaha
Profil
oukej bobe :P
Premek Podlaha
Profil
asi si to necham zkritizovat na jaknaweb ...
Acci
Profil
Fotografie zmenšené pomocí atributů v html, to je síla...
Premek Podlaha
Profil
jo? dik za radu :)
Pepee
Profil
Intro ve flashi bez možnosti přeskočení, či alternativy = 0 bodů za přístupnost.
Kráťa
Profil
Mě nějaké přiblblé intro nezajímá, jak se na něj ale nekouknout, to nevím.
ty názvy položek, začínající tečkou, nebo čím mne neuchvátily, načítání fotek také ne a nejvíce mne dostalo to "Na obsahu se pracuje..." To je jako bych si před domem na parkoviště napsal: "Auto se vyrábí".
numerouno_cz
Profil
Souhlasím s: none : intro ve Flashi - i když hezký nápad - "tlačítko" "click here" - by mohlo být dole v html - v podstatě klasické "skip intro" - tím intrem, když už musí být, se snaž víc zabavit nebo sdělit, navnadit atd..., co návštěvníka na webu čeká

Souhlasím s: Accim : jediná "výhoda" v tomhle "řešení" - "preládujou" se ti fotky :-)) zůstával bych ale přece jen u klasiky - nechat návštěvníka webu prohlídnout si náhledy a pak si počkat jen na fotku, která mě v těch náhledech zaujala

to Premek Podlaha : držím palce s webdesignem - našel jsem "bibli webdesignu" - není tam jediná řádka kódu, co já vím, ale jsou tam poznatky člověka, který se živí konzultacemi webů - jmenuje se to "Web Design - Nenuťte uživatele webu přemýšlet - Steve Krug" - vydavatelství nebudu uvádět, aby mi to tu nesmázli za reklamu....

"Hlavní programátorka" firmy, pro kterou jsem nedávno dělal o tý knížce prohlásila, že to je "kra..na". O kvalitách "hlavní programátorky" jsem si udělal obrázek on-line za 2 měsíčních pokusů o spolupráci a tudíž i to je velmi dobré doporučení pro výše uvedenou knihu..... Výborná knížka, jsou tam základní principy "surfování" a na základě toho doporučení, "jak psát web(y)" :-)))

Pája
numerouno_cz
kamilio
Profil *
V sekcii foto sa obrázky naťahujú stráááášne dlhóóó. Náhľad, ktorý má 160 kB, to je pecka.
ronnie
Profil
Stejny titulek na kazde strance, cerne pozadi...:(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0