Autor Zpráva
Aldred
Profil
Tak jsem se rozhodl ze obmenim portfolio, protoze to stary uz neodpovida mym predstavam (malo mista, blbej kod atp..) a tak sem pozadal Lextera, aby mi vytvoril novy,... co byste poradili vylepsit? (btw. davam to tu s jeho svolenim)
Tak se na to vrhnete
Railbot
Profil
Tak nějak hodně podobné jeho portfoliu. Což nevypadá zrovna 2x dobře. Lexter by měl zkusit změnit styl a zkusit být inovativní a originální. Nestačí se naučit dělat jeden layout a jen měnit barvy/logo.
Lexter
Profil
Nevšiml jsem si žeby to mohlo být podobné http://portfolio.ljt.cz
Railbot
Profil
Lexter
Já zase ano. Asi to ve mně vzbuzují ty boxíkyy s textem, 1px borderem a obrázky nastejno vložené. Navíc to menu nad stránkou, logo taktéž...nezapře se to...
Lexter
Profil
No nedělám vše podobné.......... prostě některé prvky jsou stejné to ano, logo není problém udělat jiné. 1 px border? Ano používám ho často, zdá se mi to hezké....

Portfolio je dělané ve dvouch sloupcích, toto zase jen v jednom. má to podobnosti, ovšem jiné to je.
Railbot
Profil
Lexter
černá kočka, bílá kočka...je to jiné, ale pořád je to kočka ;)
Lexter
Profil
Spousty stránek bych takto mohl konfrontovat mezi sebou a to i mezi referencemi lidí, kteří jsou podle mně opravdu znalci. Ale o to tu nejde.

tedy díky za názory, pokusím se jak ty říkáš naučit více než jeden layout :D
Aldred
Profil
Railbot
prosim prestan tady porovnavat Lexterova dila, a radeji porad co zlepsit, co upravit, co vynechat, co naopak pridat. Dekuji.
dracek
Profil
No, jak to říct...nelíbí se mi to. Nelíbí se mi ty buttony navrchu, nelíbí se mi ten odstín červené, nelíbí se mi ty růže (nevím jestli nemají být ironií na tebe ;-)). Jinak snad by to bylo pěkné pro pohřební ústav ale určitě ne jako portfolio pro tebe. 5/10
kvoky
Profil *
asi nepomůžu ale na portfolio bych si představoval něco kreativnějšího...
Markétka
Profil
Lexter

mimochodem, tak se mi to zobrazuje v Opeře =o) viz www.tacmudka.cz/lexter.jpg
Lexter
Profil

mimochodem, tak se mi to zobrazuje v Opeře =o) viz www.tacmudka.cz/lexter.jpg[/i]


Sakra mě to v opeře jede normálně, mohla by jsi mi napsat v jaké verzi?

Omlouvám se za vytahování kostlivců.
Markétka
Profil
Lexter
tak ta verze je 7.52... Nevím proč, ale nejsi první, u koho to tak vidím jenom já... asi nějaká vyjímečná verze Opery
Railbot
Profil
Markétka
Vřele ti doporučuji přejít na novější verzi, minimálně 8.5. Když vidím ve statistikách podobné verze, tak nedokážu pochopit jak někdo takovou verzi může ještě používat. Lexter může být bez obav a s klidem tento problém ignorovat, méně jak osmičková verze Opery je děs a hrůza zasluhující update.
Markétka
Profil
Railbot
Věříš, že tu aktualizaci ani nijak nepotřebuju? Když to funguje, tak mi to i stačí... Ale zvažím to, aspoň to vyřeší i mé problémy při kódování jiných stránek.
Railbot
Profil
Markétka
Věřím, že to je ten důvod cio hrstku lidí u takové staré verze drží. Ono to funguje, tak proč měnit za novější. Ovšem jak vidíš, tak tvůj prohlížeč leccos nezvládá, je to zkrátka zastaralá verze a pokud v tom děláš stránky, tak to potěš :)
Markétka
Profil
Railbot
tak aspoň mě potom nic nepřekvapí =o)
Railbot
Profil
Markétka
tak aspoň mě potom nic nepřekvapí =o)
Tak to jsi na omylu. Měla bys tu stařičkou Operu vyměnit za novější verzi. Ale když ti nevadí používat takový zastaralý zmetek, proti gustu...
Markétka
Profil
Railbot a Lexter
proběhla aktualizace Opery a vše vypadá tak, jak má... asi už to byla vážně potřeba
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0