Autor Zpráva
woric18
Profil
Trošku nedokončeno,
Jinak by to mělo být vylepšení salon

Ok3y
Profil
puvodni stranky mi prijdou o dost lepsi ;)
woric18
Profil
Proč? Mužu je nějak něčím napodopit.
Nebo chceš říct že je to strášné to i tam ?
swat czz
Profil *
mě se zdá tadyta verze lepší :) akorát se mi nelíbí ty odkazy v textu .... nedával bych jim takovy pozadi
Ok3y
Profil
Proste se mi tamto libi vic. Tohle je takovy divny. Osobne na me nepusobi dobre to jak tam v tom designu sou protiklady.
1) Na jedny strane jsou tam symetricky linky uplne nahore a jinak okraje hlavniho okna jsou "okousany"
2) Pro salon krasy bych si osobne predstavoval tzv. "clean design" tohle je tak na blog nebo nejaky osobni stranky.
3) Hlavni menu mi prijde jako kdyz tam ani nezapadne a pismo v nem se mi nelibi uz vubec. Neresim detaily jako ze Y presahuje pres linku ;)
4) text a pozadi jsou malo kontrastni takze bez brejli se mi to skoro slejva dohromady a to mam pulky takze se neda mluvit o nejaky slepote ;)
5) ten velky odskok mezi menu a textem je nejspise ze to je nedokoncene
Ok3y
Profil
Salon krasy je o neznych krivkach a tak by ses tim mel inspirovat i v designu. Doporucil bych pouzivat zaoblenych klivek a tvaru a sladit to do svetle modre barvy.

a uz mlcim :)
woric18
Profil
Předělal jsem to po kritice.
woric18
Profil
To logo je provizorní jen tak a by to zapadlo dal jsem tam to retro text. Jinak je to ten salon krasy
Pražák
Profil
V menu je třeba doplnit interpunkční znaménka a pozor na pravopis.

Nepůsobí dobře např.: Přidat k oblíbením
woric18
Profil
Vzhledově jak je natom? Tady mi to teda zhodnotily lépe JakNaWeb.Com
Plaváček
Profil
woric18

Já se omlouvám, ale mě se to celé nelíbí vůbec (a to ani původní verze).

Naprosto nevhodná volba barevné kombinace a ještě v jednom odstínu je zabiják každého webu, pokud jde ještě navíc o takto křiklavé barvy. Doporučil bych zapomenout na původní verzi a zkusit něco jemnějšího a hlavně ne tak výrazného.
habendorf
Profil
OMG, necpěte sem takovýhle plakáty.

woric18: příště sem dej jen link, OK?
woric18
Profil
habendorf: okey

Mam to tedy co? udělat více plastická nebo jak si mam vyložit ty křivky nema te PROMě radší nějaký vzor stránku??
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0