Autor Zpráva
swat czz
Profil *
nazdar,
tak jsem si s kámošem založil web o webdesignu atd.... zatím je to nový....
takže žádná ohromná návštěvnost...
pls zhodnottě nám to :o) od grafiky počínaje po zrojovej kód konče ;).
ps: nekontrolujte validitu není to validný ;)

http://dbtym.com
Kamil V
Profil
slovo "tým" v "logu" není moc čitelné

text by si zasloužil větší padding

design by si zasloužil nějaký nápad

stránka typu "Hotové projekty" by tam zatím vůbec být nemusela, dokud pro ni nebude obsah

je tam moc druhů nadpisů, jsem zmaten

v bočním panelu jak jsou externí odkazy bych přidal margin-bottom

kategorie v bočním panelu jsou moc vysoké, nastavil bych stejnou víšku jak mají podnadpisy (opticky to (ne)navazuje)
xthomas
Profil
jak neotřelé v dnešní době nabízet něco zdarma.. :)

jen sám za sebe doufám že se nám to na českém netu nějak nerozmůže :)

jinak k webu..docela dobrý, střízlivý, vadí mi trošku grafické zpracování. Je to moc tmavé a bez nápadu a je zvolen nevýrazný hover v menu. Připojuju se k předchozímu příspěvku a doporučuju určitě zvětšit padding u textu. Kod hodnotit nebudu, nějak od té doby co používám XHTML všude vidím "chyby" v obyč. HTML a špatně se mi to čte.

do budoucna hodně úspěchů, myslím že další forum o webdesignu český net snese. Za předpokladu, že se o něj nude pečovat :)
swat czz
Profil *
dík, něco s tím provedeme, víš xthomas zatím jsme tam to forum nedali ze nameme tak vysokou návštěvnost
a bez návštěvnosti nám to bude k ničemu... ještě uvidíme jak dopadne návštěvnost ;)
AlešD
Profil
swat czz:

Působí to pochmurně, v textu je spousta pravopisných chyb. Jste mladí (závidím), ale pokud to myslíte vážně, je součástí prezentace i perfektní čeština.

Hover hlavního menu i menu v pravo je málo výrazný, spíš jsem si ho ani nevšiml.

Kód: tabulka. To, že to není XHTML mi ovšem vůbec nevadí.

Jinak dobrý projekt, málokdo má snahu udělat něco pro lidstvo zadara. Držím palce.
swat czz
Profil *
dík ;) ty pravopisný chyby opravím.... víš rozjeli sme to a najednou jsme meli návštěvnost 20 lidí a nebyly hotový všechny sekce... takže jsme něco narychlo splácali.... :) ale dík... pročtu to a poopravím ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0