Autor Zpráva
llook
Profil
Právě jsem spustil web, na kterém předkládám čerstvé odkazy na články o pokeru: http://www.PokerZpravy.cz/

Krom toho je tam stručný katalog pokrových webů a taky magazín. Pro magazín jsem původně chtěl adresu magazin.pokerzpravy.cz, jenže jsem omylem provedl chmod 0 magazin a technická podpora Station.cz dělá mrtvýho brouka (neodpovídá na kontaktní formulář ani na mail)...

Vzhledem k tomu, že jde o informační web, grafiky tam moc není. I to málo jsem se ale snažil splácat nějak vkusně. Dokonce jsem i CAPTCHA na kontaktním formu sladil graficky i obsahově se zbytkem webu :-) .

Při kódování jsem měl od začátku puštěnou Operu a IE6, později jsem to doladil pro Firefox a IE Developer Pack, což kupodivu tolik nebolelo. Akorát netuším, proč mi ten magazín v MSIE 5.01 SP2 dělá to, co dělá (a proč to katalog nedělá, když vychází ze stejného kódu). Ale je to natolik minoritní prohlížeč, že mi to zas tak moc nevadí.

Předem děkuju za jakoukoli zpětnou vazbu.
Kamil V
Profil
všechny 3 sekce bych dal pod jednu hlavičku

hlavičku bych viděl spíš zelenou jak červenou (takovou jaké bývají stoly na hraní pokeru), možná by se v hlavičce mohla objevit i nějaká karta (ať grafika koresponduje aspoň trochu s obsahem)

nelíbí se mě hover těch 3 hl. odkazů

modrá barva odkazů se tam nehodí

chybí patička, takhle nevím, zda se stránka už načetla celá nebo mám ještě něco očekávat

taky mě vadí jak to "logo" skáče zleva doprava a zprava doleva, při každém kliknutí na odkaz se musím znovu zorientovat...
llook
Profil
Díky za reakci. S tou patičkou máš naprostou pravdu, na tu jsem úplně zapoměl. Tak jsem narychlo jednoduchou patičku vytvořil.

Ty tři sekce jsem se snažil tak nějak oddělit, osamostatnit a zároveň ale částečně zachovat společnou identitu. Možná jsem je oddělil až moc. Barevné rozdělení asi ponechám, ale popřemýšlím o nějakém sjednocení layoutů.

Používat v grafice karty, žetony a karetní symboly, tomu jsem se chtěl vyhnout. Někdy mi připadá, že většina poker webů má v hlavičce royal flush, four of a kind nebo aspoň kupu žetonů... Jediné, co bude u mě připomínat karty asi zůstane ten obdélník v logu. Možná to nějak zapracuju do některé příští verze.

Mimochodem stoly pokeru v dnešní době hýří všemi barvami, často se používá vínová, modrá nebo černá. Jak v reálu, tak i online - vínové stoly má například I4poker, modré třeba Titan Poker...
WertriK
Profil
Tak ještě bych připojil své postřehy;

- po prvním pohledu jsem se lekl zda to je tak prošpikované reklamou [modré linky + krátký text] potom jsem zjistil že to jsou články
- druhý pohled byl lepší - http://www.pokerzpravy.cz/public/logo-screen.png - tohle logo se líbí, ale což je bohužel vše
- jak psal již Kamil V při každém kliknutí na odkaz se musím znovu zorientovat - připojil bych ještě že menu na ostatních stránkách by mohlo být taky tak výrazné jako na uvodní stránce, myslim nenápadné menu v katalogu a magazínu
- v tom velkém menu [úvodní stránka] se mi nelíbí použité přechody při hoveru odkazů [zelená, modrá?fialová, ?žádná] - působí na me celkem amatérsky
- bílá jako pozadí na webu není moc příjemná, zkusil bych spíše nějakou lehkou decentní barvičku [světle modrá, světle zelená atd..]
llook
Profil
Dobře, pokusím se ty sekce víc sladit. Hover v menu na hlavní stránce jsem dělal podle barvy cílové stránky (web má modrou, zelenou a tmavě červenou část), asi to byl špatný nápad. Díky.
llook
Profil
Tak jsem si vzal vaše rady k srdci a nahodil jsem další verzi.

Trochu jsem tomu odlehčil, trochu srovnal (pomocí šestisloupcové mřížky) a hlavní menu udělal docela jinak. Ale hlavně jsem všem sekcím dal stejný layout (a ponechal různé barvy).

Jak se vám to líbí teď?
Kamil V
Profil
pořád z toho mám pocit, že se nenačetl stylopis.

ty obrázkové nadpisy mě matou, titlka a kontakty nemají žádný, katalog má velmi tučný (moc dominantní), magazín ho má zešikma...

titulka je moc dlouhá a tím i nepřehledná
art4web
Profil
Kód vacsinou nehodnotím ale graficky je to slabé. Aspon menu by bolo lepsie dat vlavo pod logo a ten text tam kde je menu.
Acci
Profil
Osobně se mi nelíbí modré nadpisy článků, která nesedí ke zbytku webu, a patkové písmo v textech.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0