Autor Zpráva
MrKolouch
Profil
ahoj,upravil jsem web,co jsem tu ukazoval nedávno. http://www.mrkolouch.ic.cz/index.html Doufám,že už je to lepší.Opět bych chtěl od vás kritiku.diky
george
Profil
Ta grafika je celá taková moc amaterská, vše je v šedým a to písmo je jako ohlodané, nemáš nějaký lepší grafický editor a navíc napiš nejprve text a pak dělej grafiku, architektonická soutěž je většíně ukradená.

Jinak kód působí věrohodně, ale nech si jej lépe zformátovat v PSPAD je na to funkce.
MrKolouch
Profil
george
díky za kritiku.A kde je v pspadu ta funkce?Co myslíš tím "lepší" grafický editor?Já mám corel 8-ten je celkem dobrý.Jinak ta architektonická soutěž tam je je tak,nemám tam zatim co dát
nightfish
Profil
MrKolouch
HTML -> Tidy ...
MrKolouch
Profil
nightfish
jo hotovo,jen tam byly tidy i na css a to mi s mým css delalo neplechu
habendorf
Profil
Jinak kód působí věrohodně, ale nech si jej lépe zformátovat v PSPAD je na to funkce.

Totální nesmysl. Hezky odsazovaný kód je přehledný pro kodéra, ale jinak je to k ničemu. Pro ostré použití je samozřejmě lepší komprimovaný kód.
MrKolouch
Profil
habendorf
pspadu jsem učinil tuto funkci,ale tam bylo je xhtml a xml .Co je lepší?nenašel jsem tam zarovnání na html 4.01-myslel jsem že html 4.01 je nejlepší
habendorf
Profil
MrKolouch: Já nemluvím o Tidy. Mám na mysli hlavní menu: HTML -> Komprese HTML kódu
MrKolouch
Profil
habendorf
tak sry,ale mohl bys mi s těma tidama poradit?
habendorf
Profil
Tidy nepoužívám, takže bohužel.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0