Autor Zpráva
Neudy
Profil *
Mohli byste zhodnotit tenhle navrh? odkaz
wimstr
Přijde mi to takový prázdná (jako že je), je to smutný, veterinární klinika by měla být veselejší.
Ten odstín zelené ve spojení s šedou se k sobě absolutně neladí, menu prakticky žádné, text také, je to nedopracované.

prakticky není co hodnotit
xthomas
chce to nějaký výraznější záhlaví, snad výraznější přechod a hlavně nějaký motiv nebo fotečku. Do obsahové části zkus zapracovat nějaký doplnkový obrázek(foto), návrh se tím vážně posune. a na celém webu(návrhu) je použitý moooc velký písmo, nevypadá to dobře. Taky nepoužívej vyhlazování písma, na webu to pak ve většině případů vypadá úplně jinak.

a trošku zvýraznit nadpisy :)
Neudy
Profil *
Co na to říkáte teď?? Zajímalo by mě jestli se to apoň trochu pohlo k lepšímu :o)
odkaz
MVK
Profil *
Líbí. Jednoduché, veselé.

Mám špatný pocit z horní části, ale to je osobní názor. Spíše bych dal opačný kontrast - světlejší záhlaví a tmavší pozaví, ale nejsem velký grafik.
V menu by se mi líbil hover i na text.
V patičce bývá zvykem spíše odkaz na tvůrce než na index, ale invenci se meze nekladou.

Bez dalších stránek víc neřeknu.

Kód (funguje, ale takto je to přehlednější):
- definice jazyka by měla být před title, jinak tam nelze použít české znaky
- proč má body class? Dá se stylovat přímo body.
- proč je Menu v "b" a zároveň ve span s class? Bold se dá nastavit v class a "b" je zbytečné.
- menu je mnohem vhodnější dělt formou seznamu, tabulka je na tabulková data
- pro adresu existuje element "adress", který se dá nastylovat
- obrázky bez výpovědní hodnoty je lepší dávat na pozadí pomocí CSS
- místo 6x "br" nebo 4x pevná mezera existuje v CSS padding a margin
To byla jen taková ukázka.
Kód je funkční, ale nepřehledný. Může to zůstat i takto, ale pokud se chcete webům věnovat i nadále, chtělo by to lépe prostudovat zákonitosti CSS. Ulehčí to práci, i když je to ze začátku větší fuška :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0