Autor Zpráva
running
Profil
mám tady menší pokusnost ... neni tam dodělán text, jinak "grafika" asi zůstane takováhle ... a nebojte se, nijak extrémně tyhle stránky propagovat nebudu, jenom mi pár lidí řeklo, že dělám poměrně hezkou grafiku (ve smyslu reklamy, plakáty, přebaly...) a abych si udělal stránky ... tak jsou tady. (jo a změní se asi i url)

running DeSiGN
Lexter
Profil
Zajímavý nápad, ale totálně nezajímavé. Nic mě nepřesvědčilo, abych na stránce zůstal - to by měl možná napravit zahjímavý obsah. Frčí jednoduché a hezké designy, ale tohle je : SUCHÉ.
Jiřík
Profil *
tohle se mi moc nelíbí, odkazy jsou příliš velké než aby mě na první pohled trklo že na mám klepnout
tozi
Profil
no stranka sa mi nacitala a hned som ju vypol,asi tak
Mistr
Profil
running
Vím, že se snáze kritizuje než tvoří, nicméně zde musím souhlasit se svými předkritiky. Příliš se mi to nezamlouvá...
Railbot
Profil
running
Zůstaň u přebalů a reklam na prací prášky a do webových stránek se nepouštěj, asi tak :)
Petr Tichý
Profil
running
Takže tady se vzdálím od davu a musím uznat, že je to fajn.
Samozřejmě - použitelnost 2/10, ale pokud to nemá být web, který má vydělávat nebo sloužit jako reklama, tak to jde překousnout.

Nechápu ale jak si tam mohl nechat to písmo co tam máš. (myslím font v dokumentu, ne ty obrázky)

A pak nějaký hover těm obrázkovým odkazům by také neškodil.

Tento styl se mi líbí :)
running
Profil
ok, jestli je to suché, zkusim tam přidat nějaký tabulkový layout + něco navíc .... díky za kritiky (opravdu)! Jakmile se to spoustě lidem nelíbí, je něco špatně :)
yFang
Profil
Mně se to moc nelíbí. Vypadá to spíš jako plakát, než jako web. Chtělo by to trochu oživit.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0