Autor Zpráva
Catch
Profil
Mrkne te prosim na muj novy web :) jak se vam libi? Vzhled vychazi z sablony me CSS Galerie. http://www.beautylogos.net/index.php
Manq
Profil
ta reklama by šla dát trochu jinam ne?..
v Opeře ti nějak blbne hover v menu..
a ten třetí logotyp ujiždí dolů.
Catch
Profil
Manq: A jeje jak jsem na tom delal pozde v noci uplne jsem zapomel na to kouknout v opere :) Jdu to hned opravit vim kde je chyba :))) Jinak reklama je z hlediska efektu na dobrem miste a ber to jako nutne zlo. Provozjuji sve pro jekty pro lidi zcela zdarma a tak mi nejaky drobny vydelek prispiva na udrzovani projektu. :)
Manq
Profil
chápu, ta reklama má štěstí že minimálně ruší design stránky.
Catch
Profil
Manq: Jo, jo nastesti jakoby ta reklama zplyva s designem v zhledm k tem trem sloupcum a tak :) Chybi opraveny diky za upozorneni jsem na to uplne zapomel kouknout v Operce :)))
Petr Tichý
Profil
Kvalitní nápad, na zpracování tolik nezáleží (co se týče grafiky).
Neruší, přehledné.
Catch
Profil
Petr Tichý: Diky moc kolego jsem rad, ze se napad libi. Jinak design vychazi ze sablony me cssgalerie a cssgallery. U takoveho typu stranky si myslim, ze neni treba prehanych ficurek a dominantni je logo :)
Railbot
Profil
U takoveho typu stranky si myslim, ze neni treba prehanych ficurek a dominantni je logo :)
Hlavně, že si to umíš zdůvodnit :) Já bych spíš řekl, že jsi línej vymyslet a udělat nějakou změnu ;)
Catch
Profil
Railbot: Ted jsi me prohledl :P Konkretne u tohoto webu jsem ani na vic nemel cas vis? Liny rozhodne nejsem a vylepseni treba hlavicky se do budoucna urcite nebranim :) Jde o to, ze v pondeli nastupuji do nemocnice a budu tam tri tydny tak jsem to chtel mit zpustene uz ted vis? Kazdopadne rozhodne jsem to nejak neodflakl to zase ne. Kdybych s tim nebyl sam spokojeny tak na tom jeste maknu myslim si ale, ze to takhle muze klidne byt. :)))
Catch
Profil
Railbot: A co se zmeny struktury webu tyce, myslim si, ze je idealni a tak ji netreba menit :)))
Railbot
Profil
Catch
A co se zmeny struktury webu tyce, myslim si, ze je idealni a tak ji netreba menit :)))
No jistě, dokonalost sama, to dá rozum :)))
Catch
Profil
Railbot: Jiste ze :P
Catch
Profil
Railbot: Idelani proto, ze uz se osvedcila u dvouch predchozich projektu :))) Samozrejme bych ro nerikal jen tak :P
art4web
Profil
Catch
Ahoj...mne sa to páči - je to jednoduché ,prehľadné, pekné.
Catch
Profil
art4web: Bezva to jsem moc rad :) Dekuji :)
Catch
Profil
Tak jsem pridal hodnoceni log uzivateli :) http://www.beautylogos.net/
frances
Profil *
HH hezky spam:D
Ne ted k veci grafika je minimalisticka a kladen je duraz na prehlednost. Vic grafiky bych zde neuvital.
Jinak Napad je to rozhodne super(pokud to nemas ale od protinozcu, kde takove veci uz nejakou dobu jdou)
Dale by me zajimalo proc se tva galerie tolik vyhyba mym strankam:(. ASi budu brecet:)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0