Autor Zpráva
ironic
Profil *
Tak prosím koukněte na www.jiribarton.ic.cz
davef6
Profil
nevim co se na tomhle dá hodnotit, funguje jenom jedna stránka, jinak menu nečitelný a po grafické stránce to taky neni nic moc
ironic
Profil *
davef6 >> Asi proto jsem to sem dal...abych se dozvěděl názory...
Miloš
Profil
Optimalizováno pro: MSIE 5.5, FF, Opera – jaks tu optimalizaci prováděl?
minimální rozlišení 800x600 * plug-In Flash MX * JavaScript Dobrý, no.
Chybí ti tam ještě disclamer a upozornění, že ceny jsou bez DPH…
Úvodní stránka (Vstupte) taky každému udělá radost – té informační hodnoty…
ironic
Profil *
Optimalizováno pro: MSIE 5.5, FF, Opera – jaks tu optimalizaci prováděl?
minimální rozlišení 800x600 * plug-In Flash MX * JavaScript Dobrý, no.
Chybí ti tam ještě disclamer a upozornění, že ceny jsou bez DPH…
Úvodní stránka (Vstupte) taky každému udělá radost – té informační hodnoty…


Já myslel, že tohle fórum je tu pro to, aby si i ti, co začínají nechali poradit...tak proto jsem sem dal ten odkaz...
k té optimalizaci...zobrazuje se ti to špatně ??? Tak mi napiš kde a co ať to můžu opravit...Pokud se ti to zobrazuje dobře, tak je to optimální, nebo ne ???? Nejsem žádnej profi designer ani webmaster, dělám to jen proto, že mě to baví...Tvoje poznámky o DPH mě fakt nezajímají....jo a úvodní stránku jsem dal pryč...v tom jsi mi "pomohl"
Miloš
Profil
ironic
Já myslel, že tohle fórum je tu pro to, aby si i ti, co začínají nechali poradit
To ses opravdu nezmýlil. Řekl bych ovšem, že i ironická poznámka může být konstruktivní. Moje poznámka o DPH (která tě nezajímá) je jednou z nich; polopatě řečeno: stránky by měly fungovat ve všech (současných běžných) prohlížečích, ale dávat na stránky informace o tom, pro co je to „optimalizované“ návštěvníky přinejmenším nezajímá a daleko spíš popudí (stejně jako skorem nečitelná poznámka o cenách bez DPH) – co mi má kdo mluvit do toho, jaký používám prohlížeč… Chtěl jsem říct, že optimalizováno pro tu či onu technologii na stránky nepatří.

Závislost menu na javascriptu činí stránku nepřístupnou. Přitom snad není takový problém, aby text nad roletkami (inscenace a galeria) byl aspoň odkazem na stránku s náhradním menu. Zkus si za dlouhých zimních večerů přečíst něco o přístupnosti; přinejmenším jako inspiraci.
A ta „efektní“ animace menu má ten efekt, že mě tluče do očí a obtěžuje (je to sice možná subjektivní názor, ale opravdu se mi ani trochu nelíbí).

Další připomínky bych měl ke kódu:
<li class="dvs" ><a href="mastickar.php"><BIG>m</BIG>astičk&aacute;ř</a></li>
Vypisovat českou diakritiku entitami považuji za zbytečnost. <BIG> je zastaralá ohavnost – představ si, že si to rozmyslíš a budeš chtít nastylovat první písmena jinak; budeš muset všechno ručně předělat. Oč flexibilnější je :first-letter, tedy v tvém případě li:first-letter

<li style="width:90px;"> – přímé (inline) styly jsou cestou do pekel.

A přestože validita není všechno, je to docela síla.
ironic
Profil *
miloš...no tak tohle mi pomohlo stokrát víc, než to předchozí....opravdu díky a jdu na to..
validní to není, to vím...zatím...snad
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0