Autor Zpráva
neurobion
Ahoj, mrknete na www.genpixel.cz a reknete libi ci nelibi (moc tam toho neni ale co :) ). Co vylepsit atd. Budte prisni a hodnotte 1..10 (kde == 10 max). Diky vsem nadsencum ;)

zhodnotte stiny, barvy, ramovani, citelnost atd jesli ma cenu v tomto smeru pokracovat.

majitelum prohlizecu FF, O..... (muzete mi do hodnoceni pridat prohlizec,verze,rozliseni)

Pekny den a hodne zdaru.
jonge
neurobion
Mě se takovéto jednoduché weby líbí :)
Bohužel nepoznám co je odkaz a co ne, přidej podtržení a nějakou barvu.
V Opeře 9.20 v pohodě.
(Optimalizováno: Opera8.51+ a FireFox 2.0.0.2+, 1024×768px@32) – toto bych z patičky vyhodil.
http://www.sxc.h - nemá to být .hu?
Zkus se podívat na pravidla typografie (zejména trojtečky a kde psát n-pomlčky).
neurobion
jonge

Dik :), z paticky jsem to vyhodil a chybny link opravil. Co se tyce odkazu v textu mam je boldovane a mam Operu 9.1 - v 9.2 nemas zvyrazneno ?

Treba C# a mp3 komprese v prvni odstavecku ? Opera 9.1 a FF 2.0.0.2 je tucne a pri najeti podtrzeno.
quinux
neurobion
Graficky se mi to líbí, ale měl bys podtrhávat odkazy v textu. To, že jsou tučně není jasná definice odkazu.
Nefunguje ti odkaz kontakt.
Jediná hrůza je menu. Je malé a nejde zvětšit.
neurobion
Tak odkazy jsou tucne a podtrzene 4ever je to dostatecne zvyrazneni ?
Miloš
Proč je menu nahoře (Ostatní, Galerie, Kdo jsem, Kontakt) ve fleši? Naprosto zbytečně. Navíc je v IE a Opeře obtěžující neustálé „aktivování prvku kliknutím“.
Nepodtrhané odkazy považuju za prohřešek – nutíš uživatele přemýšlet.
Opravdu miluju klikání zde – viz můžete shlédnout zde. – šlo by to klidně přeformulovat:
… kvanta fotografií, z nichž ty nejlepší můžete shlédnout.
BTW ty náhledy jsou příliš velké, stránka má celkem 327kB.
neurobion

Menu se mi nezda male i na 1600×1200 ktere pouzivam ;)
neurobion
Odkazy jsem predelal dle Miloše. Jo vypada to lepe ;)

Menu mam ve flashi: zkousel jsem v nem neco malo a chtel jsem mit akusticky zvyrazneno najeti mysi. Btw: ff nevyzaduje aktivaci prvku kliknutim ale chapu pripominku to jenom aby se nekdo nechytl za slovo ze to neni reseni zmenit prohlizec. Hold to predelam zpatky pod javu bez zvuku. Dik.
Miloš
neurobion
a chtel jsem mit akusticky zvyrazneno najeti mys
Tak to máš kliku, že jsem žádný zvuk neslyšel, protože ze stránek, které bez vyžádání a bez upozornění vydávají zvuky, prchám a nikdy se tam nevracím.
neurobion
Tak menu jsem predelal.....no more flash ^^. Spokojeni ?
neurobion
Album doladim zitra to je na dele.....doporucite mi neco jak vhodne optimalizovat ci vytvorit rychle album ? Cim mene prace tim lepe a cim vice nastaveni a moznosti tim lepe. Testoval jsem J2album...slusne...poradte kdyz mate zkusenost s lepsim

Tlacitko Kontakt nefuguje schvalne, jeste nevim jak stanka bude vypadat ;)
Miloš
neurobion
Spokojeni ? Ano
no more flash To bych zas netvrdil. Je pravda, že se k použití fleše začasté vyjadřuju velmi kriticky, ale to je proto, že se začasté chodí s kanónem na vrabce, či se dokonce pomocí kanónu řada tvůrců snaží uvařit polívku, uspat dítě a nakrmit psa… Přitom jsou stránky, do kterých fleš padne jak (dámy prominou) zadnice na hrnec – viz úchvatná Pandora.
neurobion
Milos flash menu jsem mel z toho duvodu ze jsem si v nem zkousel nejake veci mimojine i to menu no a kdyz jsem je zprovoznil rekl jsem si proc je tam neumistit. No ale ted mam diky vasim radam jiny pohled, skutecne mit operu ci IE (nedej boze) asi by me nebavilo to neustale klikani. Btw neda se to nejaky zpusobem nastavenim atd obejit ?
Miloš
neurobion
neda se to nejaky zpusobem nastavenim atd obejit ?
Jestli se nepletu, tak www.dgx.cz/trine/item/jak-spravne-vlozit-flash-do-stranky.
Miloš
PS a hlavně tam zmíněný odkaz: www.dgx.cz/trine/item/jak-obejit-aktivovani-pluginu-v-ie
neurobion
Miloš Dik, projdu si to!
Miloš
Teď jsem se zhrozil – viděls tu stránku s vypnutými obrázky?

V nejhorším aspoň přidej obrázkům alty, lépe viz wellstyled.com.
A pod středový obrázek dej background-color: black.
neurobion
Miloš

Zastřelte ho nekdo :D. Nevidel. Doplnim.
Petr Tichý
neurobion
Pěkná fotka, špatně řešené menu. Šlo by velice podobně vykreslit přes CSS bez jediné nevýhody.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0