Autor Zpráva
Piper Halliwellová
Mám novou zaktulizovanou stránku a přijmu každý názor.

http://ithogwarts.webpark.cz/
Piper Halliwellová
Mimochodem, nemsíte mi připomínat že nefunguje některá položka z menu, ale pracuju na tom (Hele ona je to totiž faktická fuška ;-)
Marty
- kód rámy(i když jak na to tak koukám, tak to je díky poskytovateli)
- co se týče grafické stránky, tak tam toho zatím moc není, ale rozhodně by to chtělo trochu více výraznější hovery odkazů v menu
- jo a taky bych nějak víc odlišil odkazy v menu od těch nadpisů
czmellak
No, od doby co ti krteczek poskytl kod tak tam neni nic novyho, az na par jinejch odkazu..
1. Udelej naky logo do hlavicky...
2. Udelej hover u odkazu
3. Zmensi margin
4. Udelej jiny barvy (to je na tobe :) )
5. Nemam rad webpark, zkus webzdarma, nema tam to hnusny nahore :D
6. V IE me nak blbne sloupec vpravo. Nevim esli je to moje chyba, ale asi ne :). Jinak ve FF snad OK.
Marty
Hrozně rád bych se na to kouknul, ale bohužel ten tvůj odkaz nějak nefunguje :)
Piper Halliwellová
Jo, budu se to nažit napravit ale je aktulka takže už skoro všechny odkázky fungujou.
a webzdarma ode mě nepochází z důvěryhodného zdroje.
ale este to zkusim http://www.webzdarma.cz
Marty
Piper Halliwellová kdyby něco, příspěvky můžeš i změnit...

Co jsem se na to díval, tak mi to příjde to samý jako předtím.
A ta reklama je hrozně velká, odstranit, nebo přejít jinam.
Marty
Piper Halliwellová

klídek, to se stává, počkej tak 10 minut, pak by to mělo běžet(problém bude asi v kešování na straně severu)
czmellak
no, nevim v cem je problem, ale kdyz klikam na vodkaz, tak se mi zacne stahovat nakej php soubor :))))))) (ve FF)
czmellak
jo a v IE je to porad naky rozhazeny....sem tam se povaluje oranzovej obdelnik :)
mat
czmellak

možná bys mohl piper poradit, jak to udělat, aby se tam ty obdélníky nepovalovaly - tohle, co píšeš, jí moc nepomůže...
czmellak
mat

nevim cim to je...obcas je tam mam a obcas ne, jen ji to rikam, aby si toho treba vsimla :)
czmellak
jinak ti piper radim, hlavne zmensi margin a zprovozni to v html (odkazy)
Piper Halliwellová
hm, víš to chci udělat ale ještě neím, jelikož m se líbí php ale každopádně budu tolerovat tvpje názory a pokusím se =) a ten oranžovej obdelník se mi líbí, je fakt že s tím obsahem to vypadá dost blbě, ale i tak je to podle mě dobrý =)
Anonymní
Profil *
Hele ona je to totiž faktická fuška
Piper Halliwellová
Zamykám
Piper Halliwellová
Mimochodem, mám ještě jednu stránku kterou bych chtěla zhodnotit, ale nechci si kazit chuť. Jelikož místo aby tady člověk řekl "Je to pěkný, ale jenom bych spravil to a to" tak prostě řekne "nelíbí se mi to a sprav tamto a tamto"
Takže zamykám!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0